Modelka Hana Mašlíková (31), reportérka magazínu Prásk! na Nově, má za sebou rozchod s jedenáctým partnerem za tři roky. Přítel Martin musel po devíti měsících z domu stejně jako věrný kůň Gaits.

A podobné to asi bylo i s Martinem, protože zatímco modelka rozchod obligátně zdůvodnila odlišnými názory na život a nedostatkem času (překlad: Mám rozdělaného boháče, tak kdybys laskavě vyklidil koupelnu) a předstírá, že je sama, celá klubová Praha mluví o tom, že Mašlíková zahřívá pelíšek sportovci, z jehož jména si prý všichni sedneme na zadek.

„Je to fotbalista z Prahy a je to fakt zlo,“ řekl nám jeden z nejbližších přátel Mašlíkové, ale to ani nemusel, všichni už vědí, čeká se jen, až „Mašle“ přestane dělat fóry.

„Já nikoho nemám, jste blázni, jsem sama,“ jede si ale tu svou modelka a my znuděně čekáme, kdy to vybalí a své mlčení zdůvodní tím, že je to její soukromí, tak jako pětkrát za poslední rok.

V redakci eXtra.cz si tak krátíme čas tipovačkou, který že kopačka to Hance učaroval. Včerejší večerní hlasování dopadlo takto:

  1. Tonda Panenka – 4 hlasy
  2. Zdeněk Nehoda – 2 hlasy
  3. Josef Masopust – 1 hlas
  4. Karol Dobiaš – 1 hlas

A jak to vidíte vy? Napište nám. My zase odpoledne znovu zavoláme Mašli, ať už to konečně vybalí!