Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Masivní sesuv půdy v Itálii: Lavina bahna smetla turisty z Česka, jeden mrtvý!

Tahle fotka mluví za všechno.
Zdroj: Profimedia.cz
Prudké deště zapříčinily masivní sesuv půdy na severu Itálie. Valící se bahno uvěznilo několik lidí včetně manželského páru z Česka. Muž byl na místě mrtvý, jeho žena je zraněná. Zemřeli i další dva lidé, které však nebylo možné zatím identifikovat.

Lavina bahna a sutě se spustila v noci na středu v turistické oblasti na severu Itálie ve městě San Vito di Cadore. Sesuv se valil přímo k horskému středisku Cortina d´Ampezzo, kde zavalil několik aut parkujících před chatou.

Bohužel v tu chvíli byl v jednom z aut i český manželský pár. Tělo šestapadesátiletého muže našli až ve středu ráno několik metrů od auta, už mu nebylo pomoci. Jeho třiačtyřicetiletá manželka byla s vážnými zraněními transportována do nemocnice.

Sesuv si vyžádal další dvě oběti. Jednou z nich je mladá dívka a muž. Nebylo je však možné identifikovat. Mohlo se jednat o příbuzné, nejspíš šlo taktéž o turisty.

Související články

Další články