Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Martucci už vaří z vody: Na Facebooku shání psychiatry pro Džambulku a sám jí diagnostikoval hrozivě znějící nemoc!

Domenico Martucci si plete Facebook s Googlem.
+ Další fotografie

Italský hřebec Domenico Martucci (37) se už poněkolikáté vynořil z vod Jadranu, aby dokázal, že i on má stále k případu Džambulka co říci. Během toho, co Iveta Bartošová (47) cestovala se Zdeňkem Macurou (39) po Itálii, se snažil zbídačenou pěnici uchránit od Josefa Rychtáře (55), který ji s tlupou novinářů v zádech v zemi pizzy a špaget naháněl také.

Pánové se později vzájemně obviňovali z neoprávněného vniknutí do svých haciend a teď to vypadá, že by příměří mezi těmihle rozzuřenými býky nespravil ani Nelson Mandela. Martucci si totiž myslí, že na vině je Rychtář, který dva roky zatloukal, že má Iveta problémy s pitím, a místo toho se ji akorát snaží prodávat bulváru.

Že zpěváka songů sladších než cinzano neodradí nic, dokazuje jeho cesta za rodinou Bartošové do Frenštátu pod Radhoštěm. Teď dokonce Martucci na svém facebookovém profilu rozhazuje sítě a shání pro Ivetu odborníka na tzv. Stockholmský syndrom. Stockholmský syndrom je specifická pozitivní emoční i afektivní vazba a závislost oběti (např. rukojmí) na pachateli (např. únosci) vyskytující se také ve vztazích některých vězňů a jejich vyšetřovatelů. Spoustu uživatelů, které má Martucci v přátelích, už veřejně vystavená poptávka po odborníkovi pěkně namíchla. „To snad už přeháníte na FB hledat lékaře, to si děláte p*del,“ uvedla uživatelka Marta Bury.

Důvěryhodnost falešného hraběte tak u veřejnosti rapidně klesá.

Mohlo by vás zajímat

Další články