Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Martucci dál pálí ostrými: Jak našel závěť, jaký plán má Štaidl a co poradil bezradné kriminálce!

Martucci dál pálí ostrými: Jak našel závěť, jaký plán má Štaidl a co poradil bezradné kriminálce!
Zdroj: herminapres.cz, profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Domenico Martucci (37) neúnavně brojí proti poslednímu správci Ivety Bartošové (†48) Josefu Rychtářovi (56), který vyhrál mediální přestřelku na téma Kdo má v ruce důležitější závěť, a i když se zdá, že se svou závětí, kterou prý Iveta schovala u něj v knihovně, neuspěl, pokračuje v boji s vdovcem, kterého se snaží dostat před soud a dokázat, že se podílel na Ivetině smrti a dědit si nezaslouží!

"Uznávám, že nemám právo napadnout žádnou Ivetinu závěť, je-li platná, ale pokud je ve prospěch Artura, nechápu ty šaškárny," provokuje hrabě Rychtáře trochu za hranicí elementární slušnosti a hned vytahuje názor na případné opačné vyznění testamentu: "Pokud by byla ve prospěch Rychtáře, myslím, že se pan Štaidl určitě bude soudit a veřejnost bude Rychtáře dále lynčovat," věští Ital s tím, že otec Artura bude jistě u soudu argumentovat psychickým týráním a tlakem, aby Bartošová něco podepsala v Rychtářův prospěch, což jsou zajímavé dedukce, které ale vypadají, že jsou spíš zbožným přáním, protože pokud policie uzavře Bartošové sebevraždu bez obvinění a nepřijde žádný zásadní důkaz, dědit bude zřejmě Rychtář s Arturem tak, jak si přála Iveta.

Rychtář, který za celé tři roky nezesměšnil Ivetu tak jako Macura a spol. loni během legendární Tour de Italia, už dvakrát v týdnu Martuccimu vzkázal, že je lhář, a opakovaně porušil hradbu mlčení, teď čelí dalším atakům.

Přes existenci platné závěti a manželské smlouvy, které v listopadu u pražské notářky ověřil Rychtář s Bartošovou a my je zveřejnili, Martucci dále trvá na Rychtářově vyklizení domu zesnulé zpěvačky: "Má trvalé bydliště v Říčanech, nemá právo bydlet v Uhříněvsi a hlavně, je-li vše Artura, stejně to bude muset udělat. Podle mě pan Štaidl záměrně nespěchá a stejně ví, že Rychtář bude muset pryč," naznačuje hrabě dál plány Ladislava Štaidla (69), který sám dění okolo pozůstalosti odmítá komentovat.

Ohledně toho, co se dělo loni v Itálii, hrabě trvá na tom, že závěť Iveta skutečně ukryla a on ji náhodně našel, když pro deník Blesk na vyžádání hledal jistý Ivetou psaný dokument z roku 2011, který se týkal její snahy učit se italsky. A znovu opakuje, že rovněž dál trvá na tom, že Rychtář zřejmě vyhrožoval Ivetě, že pokud se nevrátí, ublíží Arturovi: "Už jsem poprosil českou kriminální policii, aby získali telefonát mezi Rychtářem a Ivetou z 12. července 2013, který podle mě obsahuje důkaz, že to tak bylo."

O jaký telefonát jde? Jak Martucci ví, že existuje jeho záznam? A co v něm mezi Rychtářem a Bartošovou padlo? Možná známe odpověď a možná se Martucci, kriminálka a proti Rychtářovi zfanatizovaná veřejnost dozvědí pravdu dříve, než si myslí.

Související články

Další články