Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Martina Gavriely a Marcus Tran poprvé ukázali syna: Malého Leea vzali do kina

Zdroj: Presscode
+ Další 4 fotografie
odhalení
Na pokračování úspěšné pohádky Ledové království se těšil nejeden malý i velký fanoušek. Slavnostní premiéru si proto nenechala ujít spousta celebrit, které do kina vzaly své ratolesti. V prostorách VIP kina na Chodově se objevila i Martina Gavriely (41) s Marcusem Tranem (34) a poprvé ukázala svého ročního syna Leea. Chlapeček s exotickým jménem je celý po mamince.

Když se v kinech poprvé před 6 lety objevil animovaný snímek Ledové království, jen málokdo tušil, jaký fenomén se z této pohádky stane. Za princezny Elsu a Annu se začaly oblékat tisíce holčiček po celém světě a oblibu získaly i u chlapců. I proto se mnohé slavné celebrity rozhodly na premiéru druhého dílu přivést svoje děti a užít si s nimi několik hodin zábavy.

Mezi slavnými osobnostmi, které zavítaly na snímek Ledové království 2, se objevili i Martina GavrielyMarcusem Tranem. Pyšní rodiče po více než roce od jeho narození vyvedli do společnosti i svého syna Leea, jehož tvář do té doby neukázali.

Roční chlapeček z filmu ještě rozum úplně nemá, v kinosálu ho ale zabavil tatínek Marcus a vypadalo to, že byl spokojený. Při pohledu na jeho drobný obličejík bylo okamžitě jasné, že se podobá spíše své mamince. Podívejte se do galerie na to, jak je malý Lee roztomilý.

Související články

Další články