Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Martina Gavriely (39) porodila! Podívejte se na dojemný snímek s miminkem

Martina Gavriely porodila.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Stabilním párem českého šoubyznysu je Marcus Tran (32) a Martina Gavriely (39). Marcus dlouho toužil po miminku, jelikož na rozdíl od moderátorky žádné děti neměl. Moderátorka otěhotněla a svoje těhotenství vzhledem k předchozímu potratu dlouho tajila. Nyní porodila a hudebník je konečně plnohodnotným tatínkem. A nebo je všechno také úplně jinak. Pár se nyní brání nařčení, že na zveřejněném instagramovém snímku drží Tran panenku.

Martina Gavriely celých sedm měsíců tajila, že je v jiném stavu. V minulosti totiž už o miminko přišla, a tak to nechtěla zakřiknout. Nyní všechno probíhalo v pořádku a Martina tajně porodila alespoň podle zveřejněného snímku. S Marcusem Tranem se stali konečně rodiči.

Moderátorka má už z předchozího manželství dvě děti. Dceru Jessicu (17) a syna Antonia (13). Na svém Instagramu nyní ukázala dojemný snímek, jak Tran novorozené miminko chová. V komentářích na sociální síti se dokonce objevují nařčení, že dítě není živé, ale jedná se o panenku. Jedni namítají, že to tak opravdu vypadá, jelikož živé miminko by přeci mělo ponožky a tvar celého tělíčka se jim nezdá.

Druzí pro změnu gratulují a jsou za to, že právě dle nožiček lze poznat, že se o plast opravdu nejedná.

Pokud na svět Tran a Gavriely přivítali opravdu nového potomka, musí být štěstím bez sebe. V opačném případě se musí za břicho popadat, jelikož napálili půlku národa.

Související články

Další články