Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Martin z Robinsonova ostrova a jeho ŠOKUJÍCÍ FOTO! Drát v zadku, krev i podivné hrátky s želvou!

+ Dalších 9 fotografií
Účastník reality show Robinsonův ostrov Martin Vévoda není žádný svatoušek. A před kamerou rozhodně neexhibuje poprvé. V letech 2012 až 2015 natáčel totiž výrazně ostřejší videa, než si vůbec dovedete představit! Přinášíme sérii fotografií, které rozhodně nejsou pro slabší povahy.

Je mu teprve čtyřiadvacet let, ale už toho má docela dost za sebou. Alespoň tedy co se bláznivin před kamerou týče. Před čtyřmi lety se dobrovolně stal členem uskupení Šílená trojka, jak si hoši říkali, a nechával se natáčet v dosti netradičních situacích. O některých jeho excesech jsme dokonce již dříve psali, například když se rozplakal při depilaci celého těla anebo když se nechal dobrovolně kousnout do zadku od dravé želvy. Tehdy skončil dokonce v nemocnici!

Světlo světa ale spatřila i další pikantní videa. Nejděsivější je pravděpodobně to, kde si nechává propíchnout zadnici půlmetrovým drátem. A ano, zcela dobrovolně! Prý to měl být nový módní hit sezóny, jak sám řekl. „Pro krásu se musí trpět,“ říká v onom videu, jež koluje po internetu. A nutno podotknout, že pro tuto „krásu“ skutečně trpěl. Tekla krev a Martin se svíjel v bolestech na lůžku. Nepomohlo ani povzbuzování od kamarádů.

Tímto kouskem však výčet mladíkových scének nekončí. Jindy naopak pojídá kobylky a červy (že by příprava na Robinsonův ostrov?), pojídá v restauraci pálivou polévku, ze které pak před zraky ostatních hostů zvrací. Opravdu nechutné! Ale na druhou stranu, po zhlédnutí toho, co všechno Martin Vévoda tehdy vydržel, by se dalo očekávat, že na Robinsonově ostrově ho už nic nepřekvapí.

Celkem je na českém internetu k vidění 13 epizod projektu Šílená trojka. Existuje i epizoda 14, ale ta byla po čase smazána pro svou nevhodnost. Nutno podotknout, že za projektem tehdy stála kontroverzní česká režisérka Ivanna Benešová. To ona kluky seznámila. A následně zachytila jejich podivné hrátky na kameru.

A chcete vědět, kdo se stane vítězem Robinsonova ostrova? Klikněte ZDE.

Související články

Další články