Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Martin Chodúr konečně vylezl z ulity a natočil klip: Jedinečný hlas, knírek jak z NDR a 68 zubů "na Krampola"

Martin Chodúr konečně vylezl z ulity a natočil klip: Jedinečný hlas, knírek jak z NDR a 68 zubů "na Krampola"
Zdroj: Youtube

"Co se stalo s Martinem Chodúrem?" je dost častá otázka těch, kdo se zajímají o osudy výherců nebo účastníků talentových soutěží. Zatímco nevýrazná jména jako - teď přijde velmi, vééélmi dlouhá pauza, jdeme totiž googlovat...

...Jiří Zonyga, Sabina Křováková, Jozef Pavlusík, Miroslav Sýkora, Zbyněk Drda nebo Ivanna Bagová (což jsou, ano, všechno výherci z nějaké soutěže) - upadla okamžitě do zapomnění, Martin Chodúr (24), výherce první řady Česko Slovenské SuperStar, si tam upadá sám.

Moc o něm není slyšet, až na to, že chodí s Ivonou Selníkovou (40) a ta mu poradila, ať si nechá udělat nové zuby. Teď jich má v puse asi 68 a barvou jsou stejné jako keramický chrup Jiřího Krampola, kterému taky dentistka neřekla, že to vypadá hodně nepřirozeně.

Jenže zmizení Chodúra ze scény nás děsně mrzí, skvěle totiž zpívá a navíc je to takový nemotorný roztomilý ťunťa, na nějž se dobře kouká. Jeho píseň jsme neslyšeli snad celé věky, ale už se začíná blýskat na lepší časy. Chodúr se totiž nedávno rozhodl zase zpívat a natočil klip s Eliškou Mrázovou (17), kde zpívá jako bůh, je vidět, že ho latino hudba baví a vůbec baví i celé video.

Snad to zase nebylo na pět let jeho poslední.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy