Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Komplikace v show Tvář: Prsa Jandové se nevešla do kostýmu, museli ho hodiny přešívat

Marta jako dvacetiletá rebelka a nyní čtyřicetiletá koč­ka!
+ Dalších 5 fotografií
Marta Jandová (42) během sobotního večera oblékla hodně sexy kostým. Vystoupila jako Beyoncé a ukázala všechny dostupné křivky. Nakonec získala první místo, a to zaslouženě! I když natáčení provázely pěkné trable s dekoltem.

Kostymérky totiž na poslední chvíli zjistily, že se Marta nevejde do kostýmu. Konkrétně její prsa, která patří mezi ty největší přírodní úkazy českých zpěvaček. A tak musely švadleny několik hodin v noci zvětšovat kostým.

I tak Marta v krátkých šatičkách ukázala, co mohla, a dostala pány z poroty do kolen. Ivu Pazderkovou pro změnu málem rozplakala dojetím.

Zpěvačka Marta Jandová se vždycky chlubila obřími přednostmi, ale je pravda, že po porodu má ještě pár kilo oproti původní váze nahoře. A větší má tím pádem i prsa, což zrovna v sobotu vůbec nevadilo.

Beyoncé je taky pěkná „samice“ a ne žádná vyhublá modelka, tudíž Martiny křivky byly na místě. Kromě výstřihu ukázala i stehna a pořádně vrtěla boky.

Jak se zpěvaččiny přednosti měnily během let, zjistíte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články