Hustě. Tleskáme. Kdyby tady Mark Wahlberg (42) byl, přijdeme mu políbit ruku. Herec a producent, který si dříve nechával říkat Marky Mark, dobře ví, o čem mluví. Mark totiž začal kariéru jako pouliční gangster. Seděl za krádeže aut, za nelegální držení zbraní, za drogy. Pak začal rapovat a docela mu to šlo, nakonec skončil jako áčkový hollywoodský herec a slušný otec od rodiny.

Není divu, že přesně ví, kam se Justin Bieber (19, ale pořád čekáme na první vousy) řítí. A jako starší a daleko zkušenější člověk znalý života se rozhodl mu dát cennou radu způsobem sobě vlastním.

Proslýchá se, že Mark a Justin spolu mají hrát v nově chystaném filmu o basketbalistech, ale není to jediná společná věc, která oba spojuje. Markova dcera Ella Rae se bohužel nepotatila a poslouchá Justinovu, no… hudbu.

A to se zodpovědnému otci nelíbí, takže si pro svého mladšího filmového partnera přichystal pár rad do života. Doufáme, že je někdo vytesá do kamene a postaví je před Justinův barák. V amerických novinách UK Sun, které s ním dělaly rozhovor, nechal Jussovi vzkaz: „Justine, posloucháš mě? Nezlob, jo? Buď hodnej kluk, vytáhni si kalhoty nahoru, chovej se tak, aby se za tebe nemusela máma stydět, a přestaň hulit trávu, ty malej parchante!“

Mark totiž moc dobře ví, kam takovéhle trojčení vede. Za zdi odmašťovny nebo vězení. Takže, Justine, my pro tebe taky máme radu, posloucháš nás? Vezmi si k srdci Markovy rady a ty kalhoty si fakt vytáhni, kdo se má na to pořád koukat, ty malej… !!!