Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Marion Cotillard, která měla mít poměr s Pittem, porodila holčičku! Čí je to dítě?

+ Dalších 28 fotografií
Krásná francouzská herečka Marion Cotillard (41) má druhého potomka! Podle informací amerických médií se jí narodila holčička. Marion si zahrála po boku Brada Pitta ve filmu Spojenci v době, kdy vrcholila jeho krize s Angelinou Jolie. Proto se spekulovalo, že tihle dva měli během natáčení románek a dítě může být jeho. To ale herečka a její partner Guillaume Canet odmítli.

Herečka oznámila své druhé těhotenství v září na Instagramu. Nyní magazín US Weekly potvrdil, že herečka porodila. Páreček má holčičku a po synovi Marcelovi je to jejich druhé dítě.

I když jsou často považováni za manžele, Marion takové označení odmítá. V rozhovorech o Guillaumovi mluví zásadně jako o příteli.

Její druhé těhotenství bylo pěkně divoké. V září totiž oznámila Angelina Jolie rozvod se svým manželem Bradem Pittem. Manželství vydrželo 2 roky, páreček spolu byl 5 let. Předtím se natáčel film Spojenci, kde si Brad a Marion zahráli milence. A začaly divoké spekulace které skončily tím, že Marion může být těhotná se zadaným hollywoodským fešákem.

Ostatně nebylo by to poprvé, kdy se něco takového stalo. Brad odešel od herečky Jennifer Aniston (48) po natáčení filmu Pan a paní Smithovi, kde se beznadějně zamiloval do Angeliny. A tak se čekalo, že se historie bude opakovat.

Takové obvinění ale Marion a Brad velmi ostře popřeli.

Související články

Další články