Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Marihuana z vás udělá lenochoda! Jenže zhulenci si tuhle kampaň proti trávě zamilovali

Zhulený lenochod. Existuje ještě něco roztomilejšího?
Australská kampaň, která měla odradit od kouření trávy, se jednoznačně minula účinkem. Přirovnává uživatele této měkké drogy k lenochodům, kteří mají problémy s plněním každodenních povinností. Jenomže na sociálních sítích vzbudili lenochodi lidských rozměrů velké sympatie a jako neúspěšné hodnotí video také odborníci. Informuje o tom britský list The Independent.

Hlavními hvězdami reklamy jsou tři lenochodi Jason, Delilah a David. Delilah pod vlivem marihuany usíná ve školní lavici při testu. Jason zase není schopný při rodinné večeři nachystat stůl. Poslední lenochod David se nedokáže normálně bavit s kamarády.

Cílem je varovat hlavně mladistvé, aby marihuanu nezkoušeli. Mohli by dopadnout stejně. Teď však není nikdo, kdo by si z reklamy nedělal srandu. Obletěla svět rychlostí blesku a dokonce už existuje spousta parodií. Tvůrci se spíš měli inspirovat protikuřáckými kampaněmi, ve kterých jsou odpuzující záběry na zakouřené plíce. Vsázet na roztomilost lenochodů příliš nevyšlo.

O to víc teď nejspíš vzroste chuť teenagerů si ubalit jointa. Lenochodi jsou takovými hvězdami, že se prodávají trička s jejich podobiznou.

Na celé video, které je naprosto úžasné, se podívejte ZDE

Související články

Další články