Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mariah Carey už neví, jak na sebe upozornit! Válela se na pláži jako vyvržený vorvaň a ukázala bradavku!

Zpěvačka dováděla v moři!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Takhle dováděla zpěvačka Mariah Carey se svým miláčkem Bryanem Tanakou na pláži na Havaji. A oba dva byli nejspíše tak rozvášnění, že chudák Mariah si nestihla všimnout, že jí z jejích ultramalých plaveček vykoukla bradavka. Možná by si měla pořídit o něco větší plavky. Stále si nechce přiznat, že už její tělo není to, co kdysi.

Mariah Carey byla kdysi slavnou a uznávanou zpěvačkou, kterou miloval celý svět. Byla krásná, mladá, měla dokonalou postavu a tisíce mužů ji měly vylepenou ve svých skříňkách. Bohužel tyhle zlaté časy zpěvačky jsou už nenávratně pryč.

Nyní více než zpěvem na sebe Mariah upozorňuje jedním trapasem za druhým. A její pokusy o zviditelnění jsou čím dál tím víc smutnější.

Nedávno jsme vás informovali o jejím dalším trapném pokusu o pozornost. Potom, co se s ní rozešel její bohatý přítel, milionář James Packer, chtěla světu ukázat, jak je v pohodě. Jenomže si neuvěřitelně naběhla a ztrapnila se.

Na svůj Instagram přidala fotku, na níž se směje od ucha k uchu a je podezřele hubená. Ovšem když jste se na fotku podívali důkladněji, zjistili jste, že zpěvačka fotku protáhla několikrát Photoshopem, a hodně nekvalitně. Nejdříve si usekla kus ramene a zdeformovala tím zrcadlo a pak si ještě vyretušovala nohy, čímž dost zkřivila kuchyňskou linku.

V současné době jsou již všechny slzičky usušeny, smutek zažehnán a zpěvačka se rozhodla, že si zadovádí se svým novým přítelem Bryanem Tanakou na pláži. A to by nebyla ona, kdyby opět na sebe nestrhla pozornost.

Nejdříve se snažila dělat s přítelem sexpózy na pláži, pak se válela po zemi jako vyvržený vorvaň a nakonec jí úplně nenápadně vyklouzla bradavka z plavek. Moc hezké divadýlko pro fotografy. Možná by se ale měla Mariah konečně zaměřit na svou tvorbu než na trapasy, které jí rozhodně v ničem nepomáhají.

Související články

Další články