Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Marešova bitka: Chcete znát pravdu, kterou vám jiné bulváry tají? Tady je!

Box, to je něco pro Leoše!

Konkurenční bulváry žijí vyzrazenou čtvrteční bitkou Leoše Mareše (35) a Simona Štekla (34), kteří se nemohou dohodnout, kdo z nich se nechá víc zničit Petrou Faltýnovou (34). Zatím vede Simon, ale kdo ví, co bude za rok.

Jisté je jedno, o celé bitce nečtete tak úplně pravdu: „Je to, jak se píše v Blesku, fakt jsme si neřekli ani ahoj, nic, a rovnou jsme se servali,“ řekl eXtra.cz Mareš s tím, že víc celou věc komentovat už nebude.

Mimo záznam si ale posteskl, že celá věc má trochu jiné datum, než jaké je v dnešních novinách a které všichni papouškují. Incident se totiž odehrál už předminulou sobotu, tedy před více než čtrnácti dny.

Redakci eXtra.cz se dnes navíc ozval člověk, který u celého incidentu byl, se zajímavým postřehem: „Nebylo to zase tak horký, jak se píše v dnešním Blesku. Štekl byl totálně našrot, se nedivím, že spolu nemluvili, když on nemohl mluvit vůbec, a navíc jako dobrý, lehce prohrál Mareš, ale ten potom v podniku normálně zůstal a kalil dál, podle mě to trochu nafoukli.“

Buď jak buď, kluci to mají za sebou. Jen pořád nechápeme, proč Simona Štekla tak trápí, že ho Petra opustila.

Jiný by za den, kdy odešla, děkoval Bohu.

Související články

Další články