Leoš Mareš (37) se s Kateřinou Kristelovou (34) dlouhodobě nemusí, což není žádný div, neboť moderátorka je mezi talentovanými lidmi obecně neoblíbená, ale málokdo se to odváží říct nahlas, protože kdo to udělá, toho pak Katka otravuje výhrůžkami svou právničkou.

Ty teď čekají Mareše, který dal volný průchod emocím během křtu kalendáře v pražském Buddha baru. O incidentu psala jako první sedmicka.cz, ale ve velmi uhlazené verzi, podle které si Leoš nevybíravě podal Katčinu „kamarádku“.

Ve skutečnosti se jednalo o její kvartální PR koordinátorku a redaktorku jiného bulvárního média, která v posledních letech za blahosklonného přihlížení branže generuje o Kristelové pozitivní texty.

„Vysvětli mi, proč o té odulé, tlusté p*** píšeš, že je krásná, sexy. Vždyť je to tlustá a stará p***,“ sdělil Leoš zkoprnělé kamarádce před jejími kolegyněmi a v telefonickém rozhovoru s námi dnes svou myšlenku dále rozvedl: „Kristelová by měla v první řadě okamžitě poslat děkovný dopis vynálezcům Photoshopu. Kluci, co s ní jdou na rande, jdou na schůzku s Photoshopem a pak musejí na živou Kateřinu zírat s otevřenou pusou, protože potkají někoho úplně jiného.“

Nebohý Leoš, s jehož názorem se podstatná část naší redakce dlouhodobě ztotožňuje, zřejmě netuší, že jej teď čeká stejné inferno jako autora tohoto textu. To znamená obsílky, výzvy a v neposlední řadě také výhrůžky samotné Kristelové, která si coby talentovaná sexbomba s mezinárodními moderátorskými ambicemi pochopitelně nemůže takové útoky nechat líbit.

Leoši, snad nám dají společnou celu, budeme mít alespoň čas společně zpytovat svědomí!