Vypracovanou postavou se milionář Marek Dalík (40) zrovna chlubit nemůže. Ale co nemá ve svalech, to vynahradí svým naditým kontem. A to moc dobře vědí dobře informované zlatokopky, které ho potkávají po pražských barech. Nyní vám přinášíme nahého Dalíka. Topolánkův kámoš svou chloubu jen lehce zakryl hygienickou taštičkou.

To, že je Marek požitkář, není poznat jen na jeho snobském chování, ale také na těle. Tyhle svaly fitko fakt dlouho neviděly. Dalík fakt nevypadá jako Schwarzenegger. Ale je mu to úplně fuk. Hlavní je, že jeho platební karta přetéká miliony. To ho dělá neuvěřitelně přitažlivým a lobbista to moc dobře ví.

Proto se nestydí svlékat a nechat se u toho i vyfotit s úsměvem na rtech. Ale to, co má mezi nohama, si raději zakryl. Je to ale vůbec k chlubení? Informace, které dorazily k nám do redakce, se různí. Ale jak už jsme psali, peníze všechno vyrovnají. Holky, centimetry jsou krásná věc, ale nad nákupy v Pařížské není!

Rozhazovat peníze, to je Markova velká vášeň, není škrt, rád za ženy utrácí. Rozmazluje si je drahými večeřemi, výlety na honosné sídlo v Toskánsku, luxusním oblečením, o pořádné káry taky nemá nouzi. Která ho klofne, bude po finanční stránce za vodou. Centimetr sem, centimetr tam, že?