Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Marcel z O 10 let mladší: Je závislý na cukru a místo zubaře si vypomáhá kombinačkami

druhá šance
Pořad o 10 let mladší dnes promění život Lucii (32) a Marcelovi (49). Tito partneři už několik let takřka nepřetržitě pracují ve svém stánku, kde připravují rychlé občerstvení. Stres, v minulosti dluhy a závislost na cukru se na obou partnerech podepsaly. Marcel dokonce prodělal infarkt. Pomůže jim proměna v tom, aby začali žít lepší život?

Lucie (32) a Marcel (49) si na sebe podle svých slov zbyli. Jsou spolu šest let a mají toho za sebou opravdu hodně. Při podnikání byli podvedeni, ale své dluhy už zaplatili. Marcel z toho však dostal infarkt. V současné době mají svůj stánek s občerstvením, na který jsou sami. Pracují 16 hodin 365 dní v roce.

"Všechno si děláme sami, nemáme nikoho, kdo by nám s tím pomohl. Těžko se shání pracovní síla, takže jsme tu sami,“ popsal pracovní tempo páru Marcel. „Na dovolené jsme spolu ještě nikdy nebyli, ani s dětmi," doplnila svého o 16 let staršího partnera Lucie.

Oba by chtěli vypadat lépe. Marcel si hlavně přeje nový chrup. "Naposledy jsem se usmál před šesti roky. Vždycky, když mě bolel zub, vytrhl jsem si ho kombinačkami sám," přiznal Marcel otřesnou skutečnost.

Lucie i Marcel jsou závislí na cukru. "Zaháníme stres čokoládou. Někdo kouří, někdo v práci pije, my máme tuto závislost," přiznává. Podaří se dnešní proměna zanedbaných partnerů tak, aby je to nakoplo do dalších - spokojenějších let? To se dozvíte už dnes večer na televizi Nova ve 21:40.

Související články

Další články