Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Manželka Tomáše Rosického Radka se po dlouhé době opět ukázala na veřejnosti a takhle jí to slušelo

Radka Kocurová po dlouhé době!
Zdroj: archiv / profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Manželka fotbalisty Radka Kocurová se na veřejnosti moc často neukazuje. A když už k tomu dojde, tak je to opravdu rarita. Tentokrát vyrazila se svým synem Tomášem na premiéru muzikálu Madagaskar. I když se ukázala modelka po delší době, tak se musí uznat, že je to pořád krásná kočka.

Radka Kocurová se zúčastnila v roce 2002 tehdy ještě prestižní soutěže Česká Miss a skončila na třetím místě. Zanedlouho potom, co zvítězila, se dala dohromady s fotbalistou Tomášem Rosickým. Modelka měla od začátku pořádně našlápnutou kariéru.

A to jak před televizními obrazovkami, tak ve světě modelingu. Do roku 2013 pracovala jako rosnička pro TV Nova. Tahle holka se hodně dlouho načekala na to, až ji její milovaný požádá o ruku. Chvílemi to vypadalo, že ke sňatku ani nedojde.

Ale po 11 letech se Tomáš konečně rozhoupal a půvabnou Radku si vzal v roce 2014. Ještě před svatbou si stihli udělat potomka. Radka Tomášovi staršímu v roce 2013 porodila malého Tomáška.

Kvůli Rosickému obětovala svou kariéru, úplně se stáhla z veřejného života a stala se z ní paní v domácnosti. Když se už Radka ukáže na veřejnosti, tak je to opravdová rarita. Před několika dny si vyšla se svým synem na muzikál Madagaskar.

Oběma to moc slušelo a vypadali naprosto spokojeně.

Související články

Další články