Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Manželce jsem platil za SEX! Soud s Petrem Kramným ONLINE glosovala Ornella Koktová!

Petr Kramný pořád trvá na tom, že je bez viny.
+ Dalších 9 fotografií
Petr Kramný (37) je konečně před soudem. Od úmrtí Moniky Kramné a její dcery Klárky uplynulo 699 dnů. On tvrdí, že nic neprovedl. Státní zástupce je ale přesvědčen, že do Moniky a do Klárky pustil elektřinu. Dostane doživotí? První den procesu sleduje s námi v redakci Ornella Koktová, kterou případ zajímá od samého začátku. Ornella bude pro vás dění u soudu glosovat.

ONLINE přenos je u konce, díky, že jste ho se mnou sledovali. Redakce eXtra.cz vás o dalších podrobnostech hlavního líčení bude informovat i v dalších dnech. Děkujeme za pozornost!

16:00 – Státní zástupce už nemá žádné dotazy a výslech ukončil. Pro Kramného to dnes končí. Zítra je naplánován výslech svědků, především členů rodiny Petra Kramného i Moniky Kramné. Soudkyně ukončila hlavní líčení a eskorta si Kramného odvedla.

15:57 – Slova se ujal opět Legerský a Kramného se znovu ptal na jeho zkušenosti s elektřinou. Navíc také zveřejnil velmi zajímavý úryvek z Kramného online komunikace po Skypu s Kateřinou G. z 24. října 2013, tedy z doby, kdy byl ještě na nucené dovolené v Egyptě:

*PK: Bože, jak já chci domů.

*KG: Musím ti dát tu slíbenou pusu na uvítanou.

*PK: A dál?

*KG: Pak nějaké víno nebo spíš pokec.

*PK: A dál?

*KG: Co dál? Pak budeme plakat.

*PK: Teď jsem se zasmál.

*KG: Čemu?

*PK: Prostě jen tak. Potom co dál?

15:42 – Rejžková vede dialog s Kramným, naučené odpovědi z něho padají bez jakéhokoli zaváhání nebo nervozity. Advokátka se zajímá, zda je Petr žárlivý: „Jsem žárlivý jako normální chlap, žárlil jsem zdravě, ne patologicky.“ Sebevražednými skony prý nikdy netrpěl. Zato jeho manželka se ho prý jednou ptala, jestli by si našel novou ženu, kdyby se s ní něco stalo.

Ornella: Informace v mediích o možné nevěře Moniky označil za hnusy a znovu tvrdí, že ji vůbec nepodezíral. Přitom to není tak dlouho, co řekl, že ji procházel Facebook apod. Myslím si, že měl zůstat jen u prvního výslechu, protože tohle je horší jak FRAŠKA.

15:30 – Kramný odmítl odpovídat na otázky Kláry Long Slámové. Výslech začíná jeho advokátka.

15:28 – Legerský ukončil dotazování, slovo si vzala soudkyně. „Netvrďte mi, že jako muž nemáte vlastní úsudek a necháte se řídit sestrou a ještě na dálku. Když pátráte po důvodu smrti vaší rodiny. Vy jste se nejprve rozhodl si je ponechat a pak jste je vyhodil, zatímco svoje jste si nechal!“ komentovala se zvýšeným hlasem soudkyně.

15:18 – Oblečení Moniky a Klárky na rozdíl od svého trička, které měl tehdy na sobě, neposlal do Česka k rozboru. Jeho sestra mu tehdy poradila, aby věci vyhodil. „Tak jsem je vzal a vyhodil,“ uvedl. Také dodal, že byl zmatený a nevěděl, co má dělat. Je to snad zničení důkazů?!

15:10 – „Kdy naposledy jste manželku a dceru viděl v jiné poloze než v té, ve které byly, když jste je našel mrtvé?“ ptal se Legerský. „Mezi prvním a druhým odchodem pro vodu,“ odpověděl Kramný. Na tohle odpověď měl, ale kdy si k němu lehla Klárka, jak se ptala soudkyně, to si nepamatuje.

15:01 – „Po dovolené jsme měli v plánu prodloužený víkend na Slovensku. Plánovala to Monika,“ řekl Legerskému Kramný. Proč by tedy, jak byla jedna varianta, Monika zabila dceru i sebe, když plánovala další dovolenou?!

Ornella: „Monika si přes Facebook psala s animátorem z předchozí dovolené,“ řekl Kramný v soudní síni. Jeho „VOSTRÁ“ právnička musí být na mrtvici. Ráno Kramný řekl, že v jejich vztahu s Monikou nebyla jediná hádka či karambol… A jak čas utíká, tak se víc a víc odkrývají karty. Jak jde momentálně vidět. Důvodů na vraždu měl asi Petr mnoho.

14:37 – Za fotkami z pitevny v mediích prý stojí egyptský právník Bashier. Potom mu Kramný zrušil plnou moc.

Prostředí, kde byly fotografie pořízeny, je šílené. Špína, podivné oděvy osob, nestandardní zacházení s těly. Co je to za lidi, kteří měli obě těla k dispozici?

14:34 – Kramný platil manželce za SEX! „Jsem s Monikou 11 let, po návratu z jedné akce padl návrh. Bylo to 1000 korun a bylo to součástí předehry,“ odpovídal na dotaz soudci. Po aktu Monika vyžadovala prý peníze. „Pak už jsme takovou hru nikdy nehráli,“ dodával.

14:13 – Soudkyně ukončila výslech a ptá se státní zástupce Legerský. Snažil se zjistit, proč Kramný nezavolal lékaře, když Monice a Kláře nebylo dobře. Odpověděl, že jim delegátka řekla, že mají jako první volat jí, na tu ale neměl číslo, a to i přes to, že v každém hotelu jsou knihy cestovních kanceláří. Číslo na delegátku si zjistil až po smrti.

13:58 – U soudu zaznělo, že po návratu do Česka Kramný rozprodával manželčiny šperky. Snubní prsten sundal ve chvíli, kdy se z Egypta vrátil domů. Proč?!

13:53 – Ve výpovědi Kramného jsou rozpory. Soudkyně se ptala, jestli se z Egypta chtěl nějak dostat, ačkoli mu to tamní úřady zakázaly. „Seznámil jsem se s mužem, který v Egyptě provozuje potápěčskou školu. Dal jsem mu v přepočtu 7 000 korun na zajištění letenky,“ uvedl už dříve. U soudu však na tuto svoji výpověď zapomněl, za což si ho soudkyně podala.

Ornella: Kramný mele pátý přes devátý. Byl sice v pětihvězdičkovém hotelu, ale místo aby se zeptal pokojské, zda mu vymění pozvracené povlečení, tak radši mlčí a údajně mu vyhovovalo spát v pozvracené posteli, přes kterou byly přehozené ručníky. Jeho právnička si měla pustit film Chicago, aby věděla, jak se správně připravuje klient na soudní proces.

ČTĚTE TAKÉ: Neštěstí v rodině Kramných ještě není u konce! Zemřela matka Moniky. Utrápil ji snad vlastní zeť k smrti?

13:45 – Na otázky soudkyně není Kramný očividně vůbec připravený.

Ornella: Kramný si nepamatuje, jestli byl den, nebo noc, kdy si k němu přilehla dcera. Pamatuje si ale, že jim došel toaletní papír, pro který musel dojít. Zajímavé myšlenkové pochody…

13:43 – Soudkyně na Kramného docela nastoupila. Vyzvala ho, aby si vzpomněl, kdo na jaké spal posteli. Klárka prý ležela v posteli s Monikou. On spal sám. Soudkyně se zeptala, kdy se Klárka přemístila do jeho postele. To si ale Kramný nepamatuje. Soudkyně se diví, že si pamatuje detaily, ale nemůže si vybavit, v jakou denní dobu si k němu dcera lehla.

13:37 – Soudkyně obžalovaného upozornila, že podle soudních znalců s tělem někdo hýbal, a to přibližně deset hodin po jejich smrti. Kramný vyloučil, že by s mrtvými hýbal.

13:30 – Po přestávce pokračuje soudkyně s výslechem. Ptá se na to, v jaké poloze Kramný našel Moniku a Klárku. „Klárka ležela na levém boku, ruku měla pod hlavou. Monika ležela na posteli u okna, ležela na pravém boku, zády otočená ke Klárce,“ uvedl.

12:35 – Soudkyně se zeptala, kde měli schované doklady, když je neměli v trezoru. Kramný odpověděl, „že v obálce, v kufru zamčeném na klíček, klíček nosili v tašce od foťáku“. Na to soudkyně: „Vy, těžce zasažen, jste se tam zhroutil, museli vás roztřeseného odvádět, tak jste ještě stihl si tam vzít klíče od kufru, vzít doklady o pojištění a byl jste schopen volat matce a pojišťovně,“ cituje soudkyni Blesk.cz.

12:18 – Kramný tvrdí soudkyni, že se Klárčin stav přes den zlepšil. Na to mu soudkyně odpovídá: „Také jsem matka. Zajímá mě, proč jste Klárku, když se problémy zmírnily, nevzal z pokoje, aby se prošla.“ Obžalovaný Kramný tvrdí, že ho to vůbec nenapadlo. A následně ze sebe dělá největší oběť, co se týče bolestí. Dále odpovídá na dotaz, proč nevyhledal lékařskou pomoc pro celou rodinu. „Problémy jsme začali pociťovat ráno. U Moniky se to zlepšovalo, u mě zhoršovalo,“ odpověděl. Proto ho chtěl přivolat až ten další den.

12:16 – Kramný se na popud soudkyně vrací ke dni smrti jeho ženy a dcery. Podle všeho měl být čas smrti odpoledne 29. července. Kramný však smrt nahlásil až druhý den ráno. Docela zvláštní okolnost, která Kramnému nepřijde nijak „prazvláštní“.

Ornella: Tak trošku se mi zdá, že padá klec. Lustrovat Facebook, brečet, hledat důkazy k nevěře své ženy, otrava jídlem, pak pitím… Petře, Petře, nějak se do toho zamotáváš a máš štěstí, že trest smrti je u nás od roku 1989 ZRUŠEN.

12:05 – Kramný přiznal, že své ženě lezl do jejího facebookového profilu. Má proto svůj důvod: „Dělal jsem to proto, protože mi vrtalo hlavou, co mi řekla sestra, jestli to neudělala Monika sama. Tak jsem se o tom snažil co nejvíc zjistit. Ptal jsem se kamarádů, jestli ta nevěra opravdu byla, abych zjistil, jestli to mohla udělat ona nebo někdo jiný,“ řekl soudu.

11:50 – Vdovec přiznal, že měl s Monikou spory kvůli jejímu Facebooku a jejím rádoby modelkovským fotkám ve spodním prádle, které na Facebook postovala. Ornella: Že by šlo o mírné omezování osobní svobody?

Ornella: Teď Kramný vykonstruoval to, že se stala buď hromadná sebevražda, nebo že Monika měla takové zdravotní problémy, že z toho zemřela, a ve stejný moment zemřela i Klárka?! To už si z nás snad dělá p*del?!

11:44 – Kramný přiznal, že na dovolené k ničemu intimnímu nedošlo. To na harmonickou dovolenou nevypadá.

ČTĚTE TAKÉ: Manželka Kramného Monika (†36) trávila většinu času na Facebooku. Měla milence?

11:41 – „Odpřisáhla mi na smrt otce a Klárky, že mi nebyla nevěrná,“ uvedl Kramný, kamarád mu totiž jednou zavolal, že mu Monika byla nevěrná s jistým Janem. Podle jeho slov ale jejich soukromý sexuální vztah nebyl nijak vybočující. Kramný ale přiznal, že pokud by doma neměl sex, hledal by ho jinde, to se ale prý nikdy nestalo a manželce byl věrný.

11:36 – Jak podle něho zemřely jeho holky? „Dnes si nemyslím, že to bylo násilné úmrtí. Už vůbec ne elektrickým proudem. Jen mě napadlo, že to, co nás mohlo otrávit, mohlo pocházet z lahví, které byly v lednici hotelového pokoje,“ cituje Kramného TN.cz.

11:32 – Kramný ukončil výpověď.

11:31 – Kramný u soudu přiznal, že se scházel se dvěma ženami. S Kateřinou si prý jen povídal, ale nechtěl na rozdíl od ní nic víc. To Šárka už byla jiná kapitola a došlo i na intimnosti. „Telefonovali jsme si a pak jsme se domluvili, že bychom se mohli vidět. Měli jsme stejné zájmy, rozuměli jsme si. Postupem mezi námi došlo i na nějaké intimnosti. Asi ještě třikrát potom,“ vypověděl Kramný.

Ornella: Je vidět, že ho po návratu zaplavila vlna emocí. Možná si uvědomil i to, že žárlivost na manželku byla zbytečná. Po návratu do Česka spěchal k rodičům, kde přespal první noc. Tam určitě večeři nevynechal a dal si od maminky řízek se salátem. Bez arsenu.

11:14 – Když se dozvěděl, že mu byl zrušen zákaz vycestovat a mohl se vrátit domů, volal sestře. Místo radosti zažil studenou sprchu. Její reakce totiž byla: Oni tě nezavřeli?!

11:12 – Zhruba po dvou měsících pobytu v Egyptě se Kramného vztah se sestrou Lenkou změnil. „Přestávala se mnou komunikovat, říkala, že právníci jsou drazí, že bude muset prodat auto, byt, abychom měli na zaplacení výdajů, kdyby mě obvinili. Sestra se změnila, nevím, kde nastal ten zlom,“ uvedl ve výpovědi.

10:51 – Během nuceného pobytu v Egyptě byl v kontaktu se sestrou Lenkou. „Říkala, že bychom to měli tlačit přes média, abych nebyl zapomenut. Neustále mi chodily smsky od novinářů,“ říká Kramný. „Sestra se mě zeptala na jednu věc, o které jsem hrozně dlouho přemýšlel: Brácha, nemohla to udělat Monika? To jsem se úplně orosil,“ dodává. Vypadá to, jako kdyby chtěl hodin vinu na manželku Moniku.

Ornella: Jsme na vážkách, jestli Petrovi popřát vše nejlepší k dnešnímu svátku. Vzhledem k jeho neznalosti první pomoci to vypadá, že zatím ne.

10:39 – Kramný si utřel slzy a znovu se pouští do své výpovědi. Zatím neomdlel.

Ornella: Jednou Kramný tvrdí, že se jeho rodina otrávila z jídla, poté uvede, že všichni pili vodu, která byla zakalená… On se dle svých slov šel vyblít. Do toho všeho pláče. Dle mého názoru je to špatný herecký výkon a Petr Kramný už má asi zmatek v tom, jakou verzi říkal veřejnosti hned po tragédii. Kdyby byl hercem, tak by opravdu žil jen o VODĚ a KŮRKÁCH OD CHLEBA.

10:20 – Soud vyhlásil přestávku na 15 minut. Kramný pláče. Klára Long Slámová má výraz, který vypovídá o tom, že celkový projev Kramného vnímá jako velkou šarádu.

10:11 – „Snažil jsem se oživovat Klárku. Nevěděl jsem, co mám dělat. Vyběhl jsem z pokoje a hledal pomoc. Volal jsem rodičům domů. Pak jsem volal na pojišťovnu,“ vypovídá Kramný. Trochu zvláštní postup…

10:04 – Kramný se dostává k tomu, jak zjistil, že jsou jeho nejbližší mrtvé. V noci se vzbudil a šel se napít, když se vrátil k posteli, kde ležela Klárka: „Drcl jsem do ní, abych ji vzbudil. Nereagovala. Sáhl jsem na ni a zjistil, že je úplně ledová,“ uvedl. „Monika se taky vůbec nehýbala. Ležela zády ke mně na pravém boku. Chtěl jsem ji vzbudit. Měla otevřené oči a pusu,“ dodal. Má slzy v očích a obličej si otírá kapesníkem.

10:03 – Jak Kramný vypověděl, s manželkou se večer domluvili, že když jim nebude druhý den dobře, zajdou pro doktora.

9:58 – Po zábavě šli všichni spát a bylo jim dobře, ráno po probuzení ale pocítili nevolnost. „Ráno Monika vstala, já jsem se probudil, vstala z postele, nejsem si dneska už jistý, nevzpomínám si na všechno. Chtělo se mi jako by zvracet. Monika běžela na záchod a že zvrací a má průjem. Klárka se vzbudila, byla malátná.“

Ornella: Od začátku líčení tvrdí, že neměli při ani sebemenší hádky mezi sebou, a už teď se u soudu zmiňuje o druhé, která se při dovolené odehrála. Cituji: „Díval jsem se na Klárku, která stála ve vláčku hned za animátorkou. Monika: ,Co se díváš na tu animátorku,‘ byla to hezká holka. Říkal jsem, že se na ni nedívám, říkala, že dívám. Chvíli jsme se dohadovali, ale bral jsem to jako srandu. Monika se pak s tou animátorkou bavila a pak s ní i přišla k nám a říkala: ‚Tady ji máš, můžeš se podívat zblízka.‘ Ale bral jsem to jako legraci,“ zpětně se tomu směje. Tohle má být přirozená reakce truchlícího otce od rodiny?!

ČTĚTE TAKÉ: Klárka a Monika mají na náhrobku špatné datum úmrtí! Umřely dřív, než tvrdí Kramný!

9:52 – Kramný už v Egyptě tvrdil, že si myslí, že Monika a Klárka zemřely na otravu. I on byl prý otrávený. Z čeho by se ale otrávily, když vypověděl, že Monika měla salát a Klárka těstoviny?! A on vlastně nic nejedl…

Ornella: Petr Kramný opět projevuje rysy macha. Monika si dala víno, on ne, protože je střízlík. Celý hotel jedl, ale jen tři listy salátu a těstoviny byly otrávené. Úplně vidím Čecha, jak si nedá večeři při all inclusive po celém dnu tráveném u bazénu s dítětem. Nesmysl.

9:47 – Večer před smrtí Moniky a Klárky probíhal jako každý jiný. Na večeři si Monika dala salát a víno, Klárka měla těstoviny, Petr nevečeřel, protože byl přejedený z odpoledne, protože u bazénu měl hranolky.

9:44 – „Monika vždy ráno vstala, já to ani nepostřehl a šla odnést osušky na pláž. Měli jsme tam vyhlídnuté místo. Jednou mi řekla, že bych to taky mohl udělat já. Řekl jsem, že jsem na dovolené a chtěl bych se vyspat. A místa je tam dost,“ vypráví Kramný, čímž vlastně vyvrací, že neměl s Monikou byť sebemenší neshody.

Ornella: Neznám rodinu, která by se minimálně jednou na dovolené nepohádala. Třeba o to, kdo odnese ručníky k lehátku.

9:39 – „Žádné hádky, žádné neshody mezi námi nebyly.“

9:35 – Kramný tvrdí, že kvůli nepokojům, které v té době v Egyptě panovaly, chtěl dovolenou zrušit. Monika ale trvala na tom, že chce s rodinou k moři.

9:31 – „Věci v kufrech jsme měli různě, něco v jednom, něco v dalším. Dala to tam Monika,“ říká Kramný. Balit začali dva dny před odletem. Tímto výrokem chtěl zřejmě naznačit, že si s sebou nemohl propašovat žádný vražedný nástroj.

Ornella: Z posledního výroku je zřejmé, že Kramný nepřemýšlel o majetku jako o rodinném, ale jako o vlastním. Úplně živě si umím představit dohady s manželkou o tom, kdo vydělává víc a podobně.

9:29 – „Monika pak našla před tou dovolenou inzerát na byt 4+1, který byl nedaleko mého, který byl nedaleko našeho teda,“ hned se křečovitě opravoval.

9:26 – Kramný uvedl, že s Monikou plánovali další dítě. Navíc se chtěli stěhovat, a ještě než odjeli na dovolenou, byli na prohlídce nemovitosti.

Ornella: Obě právničky jsou blondýny, stejně jako obě oběti. Vypadá to jako árijský proces, až na to, že je rozsoudí bruneta.

ČTĚTE TAKÉ: Pokud máte dluhy za telefon, Kramný ví, jak se jich zbavit! Toto je největší majstrštyk obchodníka se smrtí

9:21 – Kramný uvedl, že na dovolenou měli jet i s otcem Moniky. Kvůli finanční situaci tahle varianta nakonec neklapla.

Ornella: „Po nacvičování pláče během 699 dnů by to mohl zvládnout i na Oscara. Očekávám v příštích deseti minutách minimálně to, že omdlí.“

9:18 – Kramný obvinil média, že z něho udělala zrůdu před celým národem. Otočil se zády k soudní síni a začal brečet.

9:16 – „30. 7. 2013 je den, který se navždy vryl do mého života. Moje holky mi nemůže nikdo nahradit. Mohu jen očistit své jméno před soudem. Kdybych holkám ublížil, tak bych se přiznal, raději bych se zabil,“ uvedl u soudu obžalovaný. Tím vyvrátil tvrzení státního zástupce Legerského.

Ornella: „Že nemají předmět, který zapojil do elektřiny? Tak měl spoustu času jít a pak ho hodit třeba do moře. Měl na to 10 hodin a v moři zmizí všechno. A že chtěl zabít sebe a pak už na to neměl koule? Prostě zbabělec. Čím víc času uplynulo od té chvíle, kdy zabil manželku a dceru, tak prostě pak už nemohl.“

9:09 – Petr Kramný původně plánoval prý i sebevraždu. Nejprve chtěl zabít Moniku a Klárku a pak i sebe. Nenašel k tomu ale odvahu, uvedl státní zástupce Legerský. Kramný ale tento výrok razantně zamítl. „Svou rodinu jsem miloval. Nikdy bych jim neublížil. Už nikdy neuvidím šťastný výraz v očích Moniky a Klárky. Nezbylo z toho nic,“ hraje na city Kramný.

9:05 – Jak ale přesně Kramný vraždil? „Měl strach z opuštění a z debaklu a manželku a dceru usmrtil přesně nezjištěným elektrickým zařízením,“ řekl Legerský. Zdá se, že tedy policie nezjistila, jak přesně vrah zabíjel.

ČTĚTE TAKÉ: Žádná otrava! Detaily toho, jak zemřely Monika a Klárka, prozrazeny! Jak uspěl Kramný na detektoru lži?

8:58 – Příbuzní Moniky Kramné požadují po PeKáčovi odškodné 8 milionů korun. Jejich požadavek tlumočí zástupkyně rodiny Klára Long Slámová.

Ornella: „Člověk, který se bojí, že ho někdo nechce, nebo toho, že ho někdo opustí, by se spíš měl zabít sám. Stejně už bude navždy vědět, že ho Monika chtěla opustit. To ho bude užírat navždy. A když někoho zabijete, tak už pak nemůžete měnit jejich názor.“

8:51 – Státní zástupce Vít Legerský hovoří o motivu. Kramný si prý na jaře 2013 začal uvědomovat, že jeho manželství se rozpadá. Byl emočně nevyspělý a začal uvažovat o tom, že se Moniky a Klárky zbaví. Legerský hovoří o tom, že začal uvažovat o vraždě. Státní zástupce hovoří o tom, že Kramný zabíjel ze strachu z opuštění.

Ornella: „To, že mu soudkyně povolila sundat pouta, hodnotím tak, že ho zatím zřejmě nepovažují za masového vraha, který je schopen zabíjet lidi na počkání.“

8:44 – Kramný dorazil do soudní síně v kostkované košili. Je na krátko ostříhaný. Jeho advokátka Jana Rejžková požádala soud, aby se mohla s klientem krátce poradit. V první lavici sedí osamocený otec Kramného Karel. Soudkyně povolila Kramnému, aby si sundal v soudní síni pouta.

Ornella: „Sleduji ten případ od začátku. A hned jsem si říkala, kdo by je asi tak zabil. Ono když jsou tři lidi v místnosti a přežije jen jeden, tak je to dost jasné, ne? Že by do nich zaměstnanec hotelu pouštěl proud? To by bylo hodně divný. Proč by to jako dělal?“

8:27 – Před soudní síní je více lidí, než chodí v téhle zemi na fotbal. Všichni chtějí vidět, zda přijde namachrovaný Kramňák, jak ho znají z televize, nebo dorazí strhaný a zlomený pán bez jiskry v oku. Soud vydává vstupenky do soudní síně.

ČTĚTE TAKÉ: Nahé fotky, kde je vidět úplně vše! A také plánování nové rodiny. Tato žena chtěla nahradit Moniku v životě Petra Kramného!

8:25 – Soud začne tím, že státní zástupce Vít Legerský přečte obžalobu. Pak se dostane ke slovu Kramný a bude se moci začít hájit. Soud je zatím naplánován na dva týdny. Ale může se i hodně protáhnout. Bude záležet, zda v průběhu procesu vyplavou na povrch nějaké nové skutečnosti nebo důkazy.

8:20 – Dobře naladěná soudkyně Krajského soudu v Ostravě Renata Gilová se už nemůže dočkat, až před ni nakráčí nagelovaný frajer Petr Kramný. Tahle paní bude mít po dobu procesu jeho osud ve svých rukách. Pokud PeKáče, jak novináři Kramnému přezdívají, odsoudí, je velmi pravděpodobné, že padne výjimečný trest. Ale zatím nepředbíhejme.

Mohlo by vás zajímat

Další články