Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Manžela Lucie Borhyové zatkla policie: Své ženě poslal dojemný vzkaz!

Po Lucii touží každý.
Zdroj: Profimedia, reprofoto TV Nova
+ Další fotografie
Lucie Borhyová sice tvrdí, že je singl, ale je to doopravdy tak? Policie totiž v Týnu nad Vltavou zatkla muže (34), který jim navykládal zajímavé věci!

Krásná zprávařka je po rozchodu s Michalem Hrdličkou stále sama. Má ale šílené ctitele, kteří jsou schopni tvrdit všechno možné a už se vidí s Lucií v manželském loži. Jako psychicky nemocný muž, kterého policie zatkla v Týnu nad Vltavou.

Ten byl propuštěn z psychiatrického zařízení v Dobřanech, ale u svého lékaře se už nenahlásil. Nebyl schopný prokázat strážníkům svou totožnost a navíc u něj byla nalezena injekční stříkačka. „Při převozu muž hlídce tvrdil, že slouží v armádě a že je veteránem z Afghánistánu, Íránu, Iráku a Sýrie, dále že porazil Klička v boxu, následně se strážníci dozvěděli, že je manželem Lucie Borhyové,“ informuje o muži server tydenikpolicie.cz

A to není všechno, prý o něj nemusí mít starost, protože se nechá předělat na kombinaci triceratopse a Hulka.

A aby to bylo u výslechu ještě výživnější, tvrdil, že je dědicem několika ropných rafinerií a za chvíli si pro něj přiletí UFO.

Následně si muže vyzvedl lékař z písecké nemocnice a odvezl na vyšetření.

Chudák Lucka (38)! Ta snad na normálního chlapa nenarazí!

Související články

Další články