Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

MANUÁL DOKONALÉ MANŽELKY: 3 triky, které vám udrží každého muže

Svatba, den, který byste si měli užít.
Zdroj: profimedia
Chcete se naučit být správnou manželkou? Není nic lehčího než použít pravidlo tří. Ve třech krocích si omotáte kolem prstu každého chlapa a ještě nebudete působit jako mrcha, což je velmi důležité.

Máte doma muže, který si dělá, co chce. Harmonie, štěstí, sex-appeal, to vše je pro vás už dávno minulostí? K tomu, aby se z vás opět stala TOP žena, vám postačí jednoduché 3 kroky. Přestože jde o naprosto obyčejné věci, je někdy těžké se jimi řídit. Pokud to vydržíte, bude z vás manžel naprosto hotový a vy si budete moct určovat pravidla hry.

1. Neustálý úsměv

Muži milují usměvavé ženy, a proto se smějte, co nejvíc můžete. Zachovejte si úsměv na tváři i v těch nejhorších životních momentech, které rozhodně nastanou. Na pláč je vždy času dost, a pokud pláčete, tak ne před mužem.

2. Nic není problém

Tvařte se tak, že nic není nikdy problém. Přestože to problém je. Když muž uvidí, že jste v pohodě a uvolněná, rozhodně si problémů bude všímat sám, na to vezměte jed.

3. Volnosti máš, kolik jen chceš

Jakmile začne muž cítit omezení, začne dělat blbosti, kterými si bude dokazovat, že je stále chlapák, který si dělá, co chce, kdy chce. Pokud mu dáte najevo, že má volnosti, kolik jen potřebuje, najednou nebude potřebovat žádnou.

Související články

Další články