Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Manévry kolem přítelkyně zesnulého Zedníčka (†27): Kvůli roční dceři!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 24 fotografií
Exkluzivně
Všechno jednou přebolí, ale tragická smrt Jakuba Zedníčka (†27) je i po devíti měsících stále ještě příliš živá. Zvlášť pro jeho životní partnerku Lenku Janíkovou (39), která mu porodila dcerku Mayu. Redaktoři eXtra.cz vypátrali, že především kvůli roční holčičce musí kolem Janíkové všichni chodit po špičkách.

Novoroční oslavy pro Lenku Janíkovou už nikdy nebudou jako dřív. Právě v prvních minutách po silvestrovské půlnoci letos v lednu tragicky zahynul její přítel Jakub Zedníček. Herecká dvojice z Brna spolu navíc vychovávala teprve roční dceru Mayu.

Zedníček působil v brněnském městském divadle, kde Janíková zůstala i po jeho smrti. A bolest ze ztráty milovaného kolegy a kamaráda tam stále dýchá z každé stěny. Neskutečně těžké to je hlavně pro Lenku, která má svou životní lásku neustále před očima.

„V divadle je to i po těch devíti měsících stále citlivé téma. Nemluvíme o tom, ale vzpomíná na to úplně každý. Hlavně kvůli Leničce se snažíme být pozitivní, musí být silná kvůli Maye,“ prozradil eXtra.cz zdroj z divadla, který Zedníčka dobře znal.

Za necelé tři měsíce to bude rok, co život sedmadvacetiletého Jakuba Zedníčka při ohromném neštěstí vyhasl. V Městském divadle Brno zatím neví, jak jeho památku uctí. Jisté je, že pro Janíkovou i maminku Dagmar Zedníčkovou to bude nesmírně bolestné období.

Související články

Další články