Lily, Marshall, Barney, Ted a Robin. Každý je jiný, každý se do seriálu dostal po vlastní ose. Jedno ale mají společné, seriál z nich přes noc udělal hvězdy.

Milovali jsme Přátele, milovali jsme i tuhle pětici taktéž z New Yorku. Kdo by si neoblíbil architekta Teda Mosbyho, který encyklopedii vyslovuje jako enkyklopedie, krásnou Robin, televizní moderátorku a bývalou dětskou hvězdu. Pár Marshall a Lily byli dokonale sehraní a patřili mezi nejoblíbenější postavy. A poslední, Barney Stinson, se stal legendou. Byl natolik populární, že se dokonce dostal do knihkupectví vydáním Barneyho kodexu.

V televizi se seriál udržel devět let, kdy ho jeho tvůrci natahovali, jak to jen šlo, a možná s námi budete souhlasit, že byl vtipný přibližně do páté šesté řady, pak jeho originalita a zábavnost klesaly stejně jako počet diváků. Poslední díl byl odvysílán na konci března 2014 a pro řadu fanoušků byl jeho závěr velkým zklamáním. Přesto patří seriál mezi ty nejúspěšnější a celkem osmadvacetkrát byl nominován na cenu Emmy. Zvítězil devětkrát.

Podívejte se do galerie, jak vypadaly hvězdy HIMYM, ještě než je seriál tak proslavil.