Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Maminka si vyzvedla miminko z jeslí: Co našla na jeho těle, ji šokovalo!

Synovým stavem byla zděšená.
Zdroj: Reprofoto: TV ABC
Pouze na jeden jediný den potřebovala matka z Texasu využít služeb soukromých jeslí. Nyní toho bude hodně dlouho litovat. Když si totiž po několika hodinách čtyřměsíčního syna vyzvedla, našla na jeho těle podivné kousance a škrábance. Vůbec nechápala, co se stalo, a rozhodla se celou záležitost řešit.

John a Jeanette Betancourtovi potřebovali hlídání na jeden den, jinak služeb chův ani jeslí nevyužívali. Proto je zdrtilo, co se se synem během pár hodin stalo. Byli šokováni, když ho po převzetí pořádně zkontrolovali.

Na jeho tělo bylo dohromady 27 podivných kousanců a jeden dokonce přímo na obličeji! Když šla maminka podruhé do školy za vychovatelkou, nemohla uvěřit vlastním uším. Žena z jeslí jí řekla, že syna pokousalo jedno z dalších dětí. Prý slyšela z vedlejší místnosti křik, ale zrovna dělala oběd, tak děti nešla zkontrolovat!

Jeanette se naštvala a nakonec zjistila, že jesle nemají žádné schválení na provoz od státu a navíc vychovatelka neumí ani poskytnout první pomoc či ošetřit dítě.

„Nechápu to, když jsem tam poprvé přišla, měla kancelář plnou různých diplomů a certifikátů,“ vysvětluje Jeanette, proč jí jesle na první pohled nepřišly vůbec podezřelé.

Související články

Další články