Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Mama Džegr smířena s osudem: Nedělní obídky tráví s Kopřivovou! Přejeme dobrou chuť!

Verča už nejspíše patří do rodiny.
+ Další 4 fotografie
Vypadá to, že to nejsložitější už Veronika Kopřivová zvládla. Mama Džegr je totiž už na její straně. Nedělní obědy tráví všichni společně jako jedna velká rodina. Že by se matka slavného hokejisty smířila s osudem?

Mama Džegr byla vždy velkou překážkou pro všechny přítelkyně Jaromíra Jágra. Ne každá totiž prošla jejím vstupním testem. S Veronikou Kopřivovou (25) to po její tyčkařské minulosti také nevypadalo nijak dobře, ale vše se v dobré obrátilo.

Kopřivová je u Jágrové minimálně na nedělním obídcích pečená, vařená. Začínají pomalu působit jako rodina. Mama Džegr si evidentně uvědomila, že tady s Jardou už nehne, a smířila se s osudem. V její rodině dost možná brzy bude i bývalá tanečnice z hampejzu!

Veronika se samozřejmě každým obědem s paní Jágrovou chlubí na sociálních sítích. Dává tak všem najevo, že její vztah s českou hokejovou legendou nikdo už zničit nedokáže. Co přijde nyní? Dítě, zásnuby, svatba? Je klidně možné, že postupně vše!

Mohlo by vás zajímat

Další články