Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Malý Mexičan se na koupališti nemohl udržet a takhle si přede všemi zapařil na svůj oblíbený song. Podívejte se na video, které baví internet!

Zatímco někteří z vás se během návštěvy koupaliště úzkostlivě drží své deky, tenhle Mexičan si svůj pobyt u bazénu umí jinak užít. Podívejte se, jak to rozparádil na svou oblíbenou hitovku.

Návštěvníci koupaliště v mexickém Monterrey si na nedostatek zábavy opravdu nemůžou stěžovat. Zvláště je-li přítomen tenhle showman.

Jeho jméno je Guillermo a ostych mu pravděpodobně nic neříká. Když totiž začne hrát jeho oblíbený „Cuban Pete“, klasický song žánru rumba, nemá žádný problém zvednout se a před očima celé plovárny předvést perfektní sestavu.

Mezi pobavenými návštěvníky se prochází, natřásá se v rytmu hudby a předvádí se jako skutečný performer. A jako bonus ještě přidá hvězdici, za kterou by v tělocviku určitě vyfasoval jedničku.

Nemusíte ale jezdit až do Jižní Ameriky, abyste si jeho hvězdného vystoupení užili. Na mobil ho totiž stačil zaznamenat jeho strýc a video následně publikoval na internetu.

Kdo bude v řadách našich čtenářů natolik smělý a Guillerma zkusí u veřejného bazénu napodobit?

Mohlo by vás zajímat

Další články