Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Malý krok pro lidstvo, ale velký krok pro Gagu! Úlet století: Zpěvačka předvedla první létající šaty na světě

To, že je Lady Gaga (27) jednou z nejkontrover­znějších hvězd, je známé, ale nemysleli jsme si, že kromě svých ulítlých oblečků z masa či peří vymyslí ještě něco o level bláznivějšího.

Sedmadvacetiletá hvězda chce za každou cenu šokovat a už jí nestačí šlapat na paty ani tajfun Miley Cyrus. Gaga teď totiž přišla s něčím, co vám jednoznačně vyrazí dech.

Popová ikona na propagační party svého posledního alba ARTPOP v New Yorku představila svůj extrémní projekt, který se společností TechHaus nazvala Volantis. Jedná se o vůbec první létající šaty na světě.

Než se Gaga před obecenstvem oblékla do kosmického outfitu, sklidila nevídaný potlesk. „Je to možná malý krok pro Volantis, ale velký krok pro Lady Gagu,“ sdělila světu žena, která měla v roce 2015 jako vůbec první umělec vystoupit ve vesmíru. Zpěvaččin vzlet v šatech trval zhruba necelých 20 vteřin a ačkoliv to jistě byla nevídaná podívaná, nám to zas až tak eXtra nepřišlo.

Mohlo by vás zajímat

Další články