Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Málem jí vypadly! Nejprsatější „herečka“ Julie Zugarová ukázala svoje silikonové šestky!

Julie byla k nepřehlédnutí.
Zdroj: Profimedia.cz
Kamkoliv modelka Julie Zugarová (29) přijde, tak tam ztropí velké pozdvižení. Nemůže za to nic jiného než její hodně přifouklý dekolt, který by neschovala ani do hábitu jeptišky. Silikonové šestky po dlouhé době ukázala ve společnosti a opravdu nikdo, fakt nikdo, ani ženy, se jí nedokázal koukat do očí.

S Julií by se mohla hrát taková hra, kdo se vydrží koukat někam jinam než do jejího obrovského dekoltu, to by snad nikdo nemohl vyhrát. Oči do jejích „hlubokých očích“ nafouknutých silikonem sklouzávají samy. A je se čemu divit? Průhledným tílečkem tím ještě napomáhala.

Když se sexy modelka, která by ráda byla herečkou, objevila na Žižkovské věži na prvních narozeninách agentury VDN Promo, tak se všem zatajil dech. Její prsa nebyla k přehlédnutí, ještě k tomu měla minisukýnku, která taky moc toho nezahalovala. Ale tak proč ne, postavu na to má. Jen se divíme, že s tou váhou nepřepadává dopředu.

Ale nebyla to jediná hvězda na této velkolepé oslavě, celým večerem ještě provázel Leoš Mareš (40) a dokonce na skok s manželkou dorazil pěvecký bůh Karel Gott (77). Takže si dokážete představit, že to rozhodně nebyl žádný unylý mejdan, ale první narozeniny této agentury se pořádně oslavily a opravdu ve velkém. Možná tak velkém, jako jsou Juliina ňadra.

Související články

Další články