Malé lásky jsou fenomenálním seriálem z porodnic. Něco tak intimního na Nově snad ještě nebylo. Každý úspěšný projekt ale přináší řadu napodobovatelů, nebo skupinu osob, která chce z daného fenoménu těžit.

Na Facebooku tak vznikla skupina, která se jmenuje Malé lásky s komentářem. Ženy v této skupině tvrdí, že některé porodnické praktiky, které TV Nova vysílá, jsou škodlivé.

„Stránky jsem vytvořila pro osvětu, zvýšení informovanosti a kvůli podpoře žen. Mnoho z vás vidí věci podobně, to mě těší. Jsou tu však i ženy, které mají jiný názor, a já jsem ráda, když se zajímají a diskutují ve vší slušnosti. Je jasné, že pořad je sestříhán. Nicméně i tak na něm lze pozorovat různé praktiky zdravotníků, které jsou nevhodné až škodlivé. A to se děje v mnoha porodnicích po celé ČR za zavřenými dveřmi. Je náročné zkusit být open minded, ale všem to opravdu doporučuji. Otevřete svou mysl i úplně novým myšlenkám a postupům. Porody můžou vypadat jinak, než nám média předkládají. Porody můžou být krásné,“ píše administrátorka skupiny.

Uvidíme, zda Nova zasáhne a skupina bude zrušena.