Českou Miss minulý rok koupila bývalá vicemiss 2007 Eva Čerešňáková s manželem, podnikatelem Martinem Ditmarem. Že nevíte, který to je? To je takový ten pán, co vypadá jako Napoleon a je o tři hlavy menší než paní Čerešňáková…

Celá koupě je prý stála hodně peněz a i velké úsilí vrátit Českou Miss zpět na televizní obrazovky. Televize Prima původně spolupráci odmítla, ale v posledních dnech vyšlo najevo, že na ni opět navázala.

Další novinkou je Simona Krainová (43). Ta už jako tvář v jedné soutěži krásy byla, a to pro jednou modelingovou agenturu. Kdo soutěž vyhrál, nebo proč, už nikdo ani neví a ani netuší. Zkrátka ani její tvář celému projektu o topmodelkách nepomohla. Může tedy vůbec pomoci České Miss? Nebo využije situace, vydělá si pěknou sumičku peněz a vlastně se na tom zviditelní jen ona sama, že ještě pracuje a je vlastně v kurzu? Tipovali bychom asi to druhé.

A proč to druhé? No, pan majitel (ten malý pán vedle té namalované paní) Ditmar vymyslel podle svých vlastních slov absolutně nejlepší a nejgeniálnější nápad! A to u láhve drahého vína večer před spaním.

Adeptky na Českou Miss při jednom z pražských castingů vyhnal v bikinách a navíc v mrazivém LEDNU do metra. Byl to opět jeden z mnoha momentů, kdy se ze soutěže, která kdysi měla velkou prestiž, stala smutná a ponižující reality show, která má upoutat pozornost. A zřejmě i poslat všechny uchazečky na oddělení urologie.

Podle Evy Čerešňákové šlo o otužování před vstupem do světa showbyznysu. No možná by nebylo od věci paní Evu třeba hodit do ledové Vltavy, aby se jí rozsvítilo a konečně vymyslela něco kloudného…

„Nevím… S Českou Miss jsem strávil nádhernejch v podstatě osm let a nikdy na tuhle soutěž nedám dopustit a budu ji hájit, ale nevím, co si o tomhle myslet… Zjistil jsem, že už nemám soudnost. Je to začátek mého konce? Asi jo. Každopádně nápad to tedy je. Jednoznačně,“ komentoval celou záležitost s metrem bývalý moderátor České Miss Libor Bouček (36).

Palec nahoru, Libore, tebe si nekoupí!