Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Majitel strip klubů koupil dům vedle své exmanželky a na zahradu postavil obrovský vystrčený prostředníček

Takhle musíte na svou bývalou ženu!
Zdroj: Lenka Tuohy

Alan Markovitz je muž, který dokázal i v chudém americkém Detroitu vydělávat. Vlastní tam totiž strip klub, do kterého chodí všichni ti propuštění pracovníci, aby si zlepšili náladu, a je to jeden z mála podniků, kterému se díky hospodářské krizi ještě lépe daří.

První strip klub v Detroitu otevřel už v 80. letech a od té doby byl už dvakrát postřelen (jednou dokonce do obličeje), mafiáni najali nájemného vraha, aby ho zlikvidoval, měl na krku několik žalob od exotických tanečnic a jedna jeho rozčílená expřítelkyně najela autem do jednoho z jeho strip klubů.

O svých zážitcích dokonce vydal knihu a na Cinemaxu má běžet jeho reality show s názvem Topless Prophet.

A že žije opravdu zvláštní život, to dokazuje poslední zdokumentovaná událost. Dva roky byl ženatý za Leu Tuohy, ale vztah nedopadl moc dobře. Ačkoli spolu měli dceru, nakonec se rozešli. Alan Markovitz ale koupil dům vedle toho, kde žije Lea se svou dcerou Lenkou, a na dvorku vztyčil obrovskou bronzovou sochu se vztyčeným prostředníkem, která ukazuje do oken domu bývalé manželky. Dokonce je v noci stylově osvětlený.

Zprávu do světa dala jeho dcera Lenka na Twitteru i s fotografiemi, kde píše: „Jak psychotičtí musíte být, abyste si koupili dům hned vedle bývalé ženy a dali tam takovou sochu?!?!“

Ale jako reklama na tu reality show to funguje docela dobře. Chceme ji vidět!

Související články

Další články