Účastník první Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda (25) si může na své konto připsat pořádný zářez. Podařilo se mu totiž sbalit luxusní modelku, která dříve randila s Matějem Homolou.

Do rukou se nám dostala fotografie, na které Šmajdovi na klíně sedí modelka Barbora Prachařová a rozhodně to nevypadá, že by v podniku, kde dvojice tráví společné chvíle, nebylo kde sednout. Prachařová se ještě loni hřála v náruči zpěváka Matěje Homoly, účinkovala dokonce i ve videoklipu kapely Wohnout Barbie song. Přelétavá povaha a slabost pro krásné ženy Homoly jsou známy už z doby, kdy byl partnerem Dary Rolins (41), se kterou má dceru Lauru.

To spolu s fanatickou láskou k Indii, kam Homola často jezdí, bylo zřejmě pro modelku dost, a tak se rozhodla vztah ukončit. Homolovu náruč teď nahradil druhý muzikant a podle našeho zdroje je Prachařová se Šmajdou naprosto spokojená. „Oba milenci si momentálně užívají dovolenou v Thajsku,“ řekl nám blízký přítel páru, který si nepřál zveřejnit jméno.

Prachařová má zřejmě slabost pro muže se zvláštními zálibami. Homola je už několik let jednou nohou v Indii, Šmajda zase tráví spoustu volného času v posilovně a na jeho talíři najdete jen syrové ovoce a zeleninu.