Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Magický nov je tu! Černý Měsíc, druhé novoluní v jednom měsíci, co to pro nás znamená?

Černý Měsíc je zahalen tajemnem, není se však vůbec čeho obávat..
Magie dnešního novoluní nás opět nečekaně ovlivní, a to hned na několika rovinách. Emoce, sexualita, nový příval energie, to vše s sebou přinese černý Měsíc, již druhý nov v jednom měsíci.

Černý Měsíc, událost, kterou zaznamenáme maximálně jednou za 32 měsíců, se odehraje na obloze v noci z 30. září na 1. října okolo jedné hodiny ranní. Jde o úkaz, kdy se v jednom měsíci objeví dvě novoluní. Jak nás tato událost ovlivní a na co se můžeme připravit?

Přesto, že je černý Měsíc zahalen mračnem temna, ve skutečnosti do našich životů vnese pozitivní vliv. Toto období odblokuje skrytou sílu uvnitř nás.

Zatímco uplynulý měsíc byl obdobím, kdy jsme podvědomě dávali sbohem bolestné minulosti, nyní se s ní můžeme definitivně rozloučit a nasát čerstvý závan nové energie. Černý Měsíc odstartuje nový energický cyklus.

Dnešní jev je spjat se ženskou energií, speciálně ty tedy mohou pocítit nával sexuality, smyslnosti a síly.

Dosáhneme výsledků, ke kterým jsme v uplynulém měsíci směřovali. Nesmíme se však touto silou nechat příliš unést, abychom se nestali přímo posedlými. Novoluní přináší harmonii a balanc do našeho nitra a podpoří nás ve správných rozhodnutích, která máme ještě před sebou.

Začneme se automaticky cítit lehčí a vyrovnaní sami se sebou. Naše vztahy s ostatními se značně zlepší, budeme schopni lépe komunikovat a chápat lidi ve svém okolí. Nový měsíc tak budeme schopni započít s nabytým sebevědomím a vnitřní silou, neboť pochopíme směr uplynulých událostí, které nás zavedly na místo, kde se právě teď uvnitř sami nacházíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články