Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Madonno, co se ti to stalo s obličejem? Vběhla jsi do hnízda plného včel?

To není zrovna líbivý pohled.

Madonna (54) si pořád myslí, že je jí dvacet a podle toho se nejen obléká, ale i kolikrát chová. Střídání mladých milenců jak na běžícím pásu, vystrkování zadku do kamer a do toho přehnaná péče o své tělo, která jí z rukou udělala nevzhledné pařáty a odříkání se jí odráží v obličeji.

Zpěvačka si je toho vědoma a občas podstoupí nějakou tu zásadní plastiku, která by ji vrátila zase zpět do let, kdy zapalovala kříže a svlékala se v kostele. Bohužel nikdo nemládneme, ani ona, ale zatímco jiní se s tím naučili žít, Madonna stále vzdoruje.

Na koncertě Sound of Change 2013 v Londýně vystoupila nedávno s kampaní na posílení postavení žen ve společnosti na celém světě a skoro nikdo neslyšel, co vlastně říká, protože každého zaujal její obličej jak po náletu vzteklých vos.

Madonna byla po nějakém liftingovém zákroku tak mohutně opuchlá, až tím vyvolala smích na internetu. V zahraničí, kde daleko více než Facebook používají lidé Twitter, se to jen hemžilo posměšnými komentáři. Její vystoupení se tedy naprosto minulo účinkem. Nikdo neví, co na pódiu blekotala, ale přesto na ni lidé nezapomenou.

Tak takhle to asi nechtěla.

Mohlo by vás zajímat

Další články