Tak už to skoro vypadalo, že letošní předávání hudebních cen Brit Awards bude nuda. Pro cenu si chodili předpokládání vítězové jako Ed Sheeran, Sam Smith, Taylor Swift nebo rockeři Royal Blood, všichni slušně děkovali a nikdo nikomu nepřerušoval projev ani neházel mikrofonem.

Známý kolaborant děkovacích řečí Kanye West sice byl přítomen a na scénu ho dokonce uvedla manželka Kim Kardashian, která si s moderátory na pódiu střihla samozřejmě povinné selfíčko. Raper se však posléze objevil jenom kvůli hudebnímu vystoupení a to mu v režii televizního přenosu ještě řádně propípali, aby nedošlo k žádné újmě na duševním zdraví nebohých dětských diváků.

Přesto se ceremoniál, který stejně jako loni streamovalo YouTube, vyplatilo sledovat až do konce. V závěru totiž přišla Madonna se svou skladbou „Living For Love“. A zachránila celou show!

Během výstupu na schodech jí tanečníci měli strhnout plášť. Ten byl ale napevno uvázaný a zpěvačka se tak nekontrolovaně zřítila pozadu ze schodů. S pomocí ostatních se naštěstí zase rychle postavila a pokračovala ve zpěvu. To už ale nezabránilo tomu, aby se v řádu několika vteřin stala nejprobíranějším tématem sociálních sítí.

Vynalézavý internetový lid si z ní už udělal také škodolibé meme. Šestapadesátiletá zpěvačka všem nicméně vzkazuje: „Nic mě nezastaví a láska mě skutečně povznáší! Díky za vaše přání všeho nejlepšího! Jsem v pořádku!“

Tak to nám tedy spadl kámen ze srdce, vypadalo to opravdu hrozivě. A když je všechno v pořádku, můžeme se tedy bavit společně se zbytkem světa!