Ten fotograf se jmenoval Herman Kulkens a jedna tmavovlasá studentka tance mu ve věku asi osmnácti let pózovala nahá za 10 dolarů na hodinu. Chodila tehdy na hodiny tance Michiganské univerzity a potřebovala si přivydělat.

Nebo možná doufala, že ji odvážné snímky vystřelí do výšin šoubyznysu. Nakonec to dokázala, ale určitě ne jako modelka. Z Madonny Louise Ciccone (55) se stala popová hvězda a hlavně byznysmenka a snímky fotografa Kulkense jsou teď velkou vzácností.

Erotické fotky zanechal po sobě zakladatel časopisu Penthouse Bob Guccione a několikrát byly předmětem soudního sporu, to když se je časopis pokoušel zveřejnit. Sama Madonna ale z existence erotických fotek, respektive z toho, že je někdo vytáhl na světlo, rozladěná není.

Pózovala takto po dobu tří let, často stála i modelem studentům umění a je na své kousky docela pyšná. Není divu, nyní se prodávají za vysoké ceny. Reprofotky jejích erotických snímků nyní otiskl britský server Mail Online ze sbírky právě Boba Guccioneho a vy se můžete podívat, jak to Madonně jako umělecké múze slušelo.