Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Macura si pořád myslí, že byla Bartošová zavražděna! Tohle jsou závažná obvinění, která nedají Rychtářovi spát

Zdeněk Macura se případu smrti Ivety Bartošové jen tak nevzdá.
+ Další fotografie

Zdeněk Macura (40) se rozhodl, že bude kvůli Ivetě Bartošové (†48) za svou pravdu bojovat, i kdyby ho Josef Rychtář (56) roztrhal na kousky. On by se znovu složil jako puzzle a nadále dělal všechno proto, aby se sebevražda Bartošové vyšetřovala s takovou kadencí jako kdysi známý případ sériového vraha Zodiaca z 60. let minulého století.

Teď se Macura dokonce obrátil na nejvyšší hlavu státu, prezidenta Miloše Zemana (69), u kterého podal žádost o zajištění obsahu telefonátů s několika osobami, jenž měly proběhnout v době, kdy se Iveta rozhodla sáhnout si na život. Macura má jasno, které konkrétní telefonáty by měly být zajištěny.

„Podezřelý telefonát č. 1 – asi hodinu a půl před tragédií jsem telefonicky mluvil s panem Josefem Rychtářem, který mě velmi výrazně ujišťoval, že Iveta Bartošová se cítí naprosto v pořádku a nepotřebuje lékaře.

Podezřelý telefonát č. 2 – asi 30 minut před tragédií mi volal jeden člověk, který velmi úzce spolupracoval s panem Rychtářem a Ivetou Bartošovou a byl s nimi velmi často v osobním kontaktu, s tím, že chce co nejdřív se mnou osobně mluvit a že jede hned za mnou. Takto se nikdy nechoval.

Podezřelý telefonát č. 3 – asi hodinu po tragédii mi volal starší syn Josefa Rychtáře a sdělil mi jako první onu tragédii, přičemž rovnou tvrdil, že se jednalo o sebevraždu, jakoby se mi snažil podsunout, že jen varianta sebevraždy je možná. (Poznámka: nepodezírám staršího syna Rychtáře z nekalého úmyslu, jen je to celé zvláštní a někdo musel před tím nějak na něj zapůsobit.)," uvedl na svém facebookovém profilu líbeznický architekt, jehož paletové domečky pro týrané ženy budou zřejmě uveřejněny i s návodem na výrobu v časopisu Udělej si sám/Urob si sám.

Macura hned po smrti obvinil Rychtáře, že je vrah, a od té doby se rozhodně nic nezměnilo. Na svém facebookovém profilu, který je pro veřejnost dostupný, ostrými přívlastky rozhodně nešetří.

Mohlo by vás zajímat

Další články