Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Macura s Martuccim okupovali Uhříněves: Co se zase v místě, kde zemřela Iveta, dělo za hrůzu?

Domenico Martucci se Zdeňkem Macurou chtějí dostat Rychtáře za mříže.
Zdroj: archiv

Už je to měsíc, co si Iveta Bartošová (48) lehla na koleje na trati u Uhříněvsi před projíždějící vlak. Její smrtí ale rozhodně neskončily spory mezi Josefem Rychtářem (56), Zdeňkem Macurou (40) a Domenikem Martuccim (37), kteří si stojí za tím, že Rychtář je odpovědný za zpěvaččinu smrt a za to, jak poslední měsíce před ní trpěla.

Martucci neustále podává jedno trestní oznámení za druhým, která se týkají ještě loňského incidentu, kdy se v Itálii Rychtář dobýval do sídla rodiny Martucciho, aby odtamtud Ivetu odvezl. Přitom měl poranit jeho matku a poničit majetek, který je pod ochranou památkářů.

Včera Martucci spolu se svým velkým kamarádem Macurou uspořádal další demonstraci na Václavském náměstí proti domácímu násilí. Jejich aktivity ale nikoho nezajímaly, tak se poté oba antirychtářovci vydali do Uhříněvsi, kde se Martucci s matkou Donnou Grazia Marino della Torre nechali vyfotit před Ivetiným domem, zatímco Macura lítal po Uhříněvsi jako zběsilý a v tamní restauraci se snažil přemluvit štamgasty, aby podepsali petici proti Rychtářovi.

Podle Blesk.cz se navíc Rychtář chystá uspořádat Ivetě druhý pohřeb. Proběhnout má 21. června ve Farním kostele Všech svatých v Uhříněvsi a měl by být určen pro veřejnost, což vdovec chtěl už na začátku, ale nakonec se poslední rozloučení ve strašnickém krematoriu konalo pouze pro uzavřenou společnost.

Související články

Další články