Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Mačkáte se v malém bytě? Máme 5 tipů, jak ho opticky přifouknout

Zdroj: homelove.cz
Jestli bydlíte v malém bytě, tak to znáte - úložného prostoru není nikdy dost. Extra.cz ve spolupráci s webem homelove.cz zaměřeným na bydlení připravili pět tipů, jak malý prostor opticky přifouknout vhodnými interiérovými doplňky.

Jestli jste někdy bydleli v garsonce, 1+kk nebo nějakém prostorově menším 2+kk, tak jistě znáte ten nekonečný boj o každý centimetr navíc. Každá věc musí mít své místo, a jakmile na něm není, tvoří se rychle nepořádek. Ale co s tím? Jak alespoň opticky malé prostory zvětšit? Připravili jsme několik kreativních tipů:

1. Pořiďte si do kuchyně policový regál a vystavte v něm své oblíbené sklo, porcelán nebo keramiku, radí web homelove.cz Bude to vypadat skvěle!

2. Ukryjte postel pro návštěvy (nebo rovnou i svou vlastní) do skříně! Nejenže získáte více prostoru, ale také multifunkční místnost. Přes den pracovna, přes noc ložnice. No proč ne.

3. Zařiďte si šatní koutek. To ocení především ti, co mají malinkou ložnici a žádnou šatnu. Nepotřebujete tak objemnou šatní skříň. Ostatně ta by se vám do garsonky stejně nevešla.

4. Máte doma pracovnu nebo malou kancelář a akorát vám zabírá místo? Zabudujte ji do pokojové stěny. "Úplně stačí, když se do vybraného prostoru vejde jedna plovoucí police a ráem máte pracovní stůl," jmenuje možnosti homelove.cz

5. Když si kupujete dekorace, mějte na mysli, že by ve vašem mini bytečku měly plnit i praktickou funkci.

Jak tyto tipy vypadají v praxi, na to se podívejte ZDE.

Související články

Další články