Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Má to vůbec zapotřebí? Neuvěříte, na co Hrdlička ukecal svou bohatou tenistku!

Karolína Plíšková odjela se svým nevěrníkem na dovolenou.
Zdroj: Profimedia, Instagram
+ Další fotografie
Michal Hrdlička se včera (ne)omluvil své lásce Karolíně Plíškové za své chování ve Varech. Vlastně napsal, že se jí chce veřejně omluvit, akorát místo toho spíš obvinil ty, kteří ho načapali. Tedy média.

A teď jde v usmiřování dál. Blesk.cz uveřejnil fotky, na kterých Hrdlička cupitá za Plíškovou jako pejsek a nese jí tašky. Páreček se totiž chystá do Monte Carla, kde má tenistka svůj luxusní apartmán.

"Nesl tašky a v podstatě se jí snažil okamžitě ve všem vyhovět. Karolína ho asi vzala na milost… V letadle už se k sobě tulili a smáli se,“ popsal čtenář Blesku.

Aby ne, Hrdlička se musí pořádně snažit, aby si to u své bohaté krasavice vyžehlil. Karolína po jeho řádění vymazala z FB všechny společné fotky a byla pěkně naštvaná. Není divu, když ve Varech sahal sporťák na všechno, co mělo prsa a zadek, a nakonec močil na ulici.

Akorát se mohl v tom usmiřování snažit Hrdlička víc. Páreček totiž letí obyčejnou ekonomickou třídou, kde musí Karolína hodně krčit své dlouhé nožky. To mohl sporťák zajistit lepší třídu!

Tak jsme zvědaví, jak dlouho vydrží Hrdlička sekat dobrotou, než svou přítelkyni znovu naštve nějakým tím úletem.

Související články

Další články