Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

MÁ SNAD ČTYŘKY? Tereze Chlebovské se nafoukl dekolt do nevídaných rozměrů. Kadeřábek má doma bohyni!

Jsou opravdu obrovské.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Mateřství má pro muže určité výhody. Jednou z nich je bezesporu zvětšení prsou u žen. Třeba takový Pavel Kadeřábek si nikdy velkých ňader u své partnerky neužil. Teď ale může dosytosti, protože Tereza Chlebovská v této oblasti narostla do nebývalých rozměrů!

Tereza Chlebovská (26) byla před těhotenstvím známá jako velmi hubená modelka, která toho v oblasti hrudníku moc neměla. Po narození dcery Emy se ale postupně začalo vše měnit. V současné době má pak Tereza na hrudníku dva opravdu velké poklady, a to určitě potěší nejen dcerku, ale také jejího přítele.

Fotbalista Pavel Kadeřábek (25) si totiž na něco podobného u své partnerky nikdy nepřišel. A jak známo, právě ňadra jsou pro mužské oči tak trochu magnetem. Tereza je má nyní opravdu krásná a zvětšují se snad týden od týdne!

Naposledy se ukázala v koláži fotek a právě tam bylo vidět, že její vnady dorostly snad do velikosti hezkých trojek, možná i čtyřek. Na snímcích je navíc při použití trochy fantazie vidět i bradavky bývalé České Miss. No holt je to pohled pro nejnáročnější…

Související články

Další články