Jsou mladé, krásné, úspěšné a rozhodně mají co ukazovat. Je jedno, jestli se jedná o herečky, zpěvačky, nebo modelky. Každá z nich se chce nenápadně pochlubit tím, čím ji příroda obdařila. Tak proč nevystavit na slunné pláži nebo jachtě své dokonalé poprsí?

Skoro to vypadá, jako by holky mezi sebou soupeřily, která z nich má ta nejkrásnější ňadra.

Žhavou kandidátkou na nejkrásnější přírodní poprsí je Emily Ratajkowski, jejíž poprsí dostává do kolen tisíce mužů po celém světě. Kromě toho, že je krásná a úspěšná modelka, může se pyšnit jedním z nejkrásnějších přírodních dekoltů amerického šoubyznysu.

Ovšem božské Emily šlapou na paty její nemálo úspěšné kolegyně.

Australská supermodelka Kendal Lee Schuler vystavila svá rozkošná prsa na australské pláži. Jako by tím nastávající modelka chtěla vzkázat svému ex Leonardu DiCapriovi, že na tohle perfektní poprsí si už může nechat zajít chuť.

Co je malé, to je milé. Tímhle se patrně řídí Andreja Pejič, která se narodila v mužském těle. Už odmalička to tušila, že se její duše nachází ve špatném těle, a proto podstoupila operaci. Musíme uznat, že se opravdu povedla a je na co koukat.

Dakota Johnson sice působí jako velká stydlivka, ale doopravdy je to pěkná dračice, která se nebojí na veřejnosti vystavit svá prsa. Během natáčení dalšího pokračování Fifty Shades Darker se objevila na Azurovém pobřeží v miniaturních žlutých bikinách, které si pak sundala. Dakota není rozhodně k zahození.

Na další odvážné slečny, které shodily svršky oblečení, se můžete kouknout v galerii. Tak co, která je má nejhezčí?