Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Luxusní sídlo tuneláře Viktora Koženého je jak z pohádky: Takhle vypadá dům za vaše peníze!

Zdroj: reprofoto www.firstclass.cz
+ Dalších 7 fotografií

Tedy v případě, že jste tomuto „podnikateli“ po revoluci naletěli a učili se od něj, co je to kupónová privatizace. Jeho slavné Harvardské fondy připravily drobné akcionáře o desítky tisíc korun, ve výsledku se z Koženého stal miliardář. Peníze i sebe převedl do daňového ráje na Bahamy a české soudy si s ním už mnoho let neví rady.

Takhle to dnes prostě chodí. Přilepšíte si pojistným podvodem o sto tisíc a jdete si sednout na dva roky, okradete celou republiku a pak posíláte fotky z Baham, ačkoliv je na vás vydán mezinárodní zatykač. A přestože má dnes každá země své civilizované právo, nikdo vás stejně nemůže chytit a odsoudit, dokonce ani vrátit zpět do Čech, ani do Irska, jehož je Kožený taky občanem, a ani do Ameriky, kde spáchal další podvody.

Zato si ale může tento mezinárodně stíhaný podvodník kupovat a prodávat svým jménem domy, čili vykonávat další obchodní činnost. Tento dům v Aspenu je Koženého chlouba. Tedy byla. Americké právo aspoň trochu zaúřadovalo a Koženému dům zabavili a dali do dražby. Peak House v lyžařském středisku bohatých si Viktor koupil za 20 milionů dolarů, tedy bezmála za 360 milionů korun.

Má pět ložnic a sedm koupelen, dvě patra, velký bazén, soukromé lázně, vyhřívanou garáž pro devět aut a panoramatický výhled na hory. V zimě se v Aspenu lyžuje, v létě se chodí na túry, čili tuhle prázdninovou chatku mohl využívat celoročně.

Teď má sice trochu smůlu, že mu dům sebrali, ale Viktor si jistě poradí. Brzy se určitě podíváme na nějaký další jeho záviděníhodný kousek, v Dubaji prý mají na prodej luxusní soukromé ostrovy.

Související články

Další články