Bohatí na svých dětech rozhodně nehodlají šetřit a od toho jsou tu luxusní značky, které majetným rodičům vycházejí vstříc. Známý klenotník Cartier už dávno vycítil díru na trhu a vytvořil sadu šperků přímo pro miminka. Už u něj nakupovali třeba manželé Beyoncé a Jay-Z, kteří svou dceru Ivy Blue vrcholně rozmazlují.

Ale šperky to nekončí. U Cartiera si můžete koupit například křišťály osázenou dětskou vaničku, luxusní dudlíky nebo kojenecké láhve posázené diamanty. Návrhářské společnosti nezůstávají pozadu. Slavný výrobce kabelek Hermés se pustil i do dětského oblečení a nabízí například luxusní ponožky a dupačky.

Pozadu nezůstávají ani výrobci aut. Nedávno se na světě objevil kočárek Aston Martin, který je asi nejluxusnějším kočárkem na světě, a jeho cena je neslýchaná. Samozřejmě se dělá jen v omezeném množství.

Výrobci luxusního zboží se do dětských hraček a potřeb pustili střemhlav právě teď, když své první dítě čeká vévodkyně Kate Middleton. Všichni totiž předpokládají, že královský pár bude své dítě hýčkat už od narození a dopřávat mu jen to nejlepší. A jejich smělé plány jdou ještě dál. Královské dítě totiž bude dostávat dary od veřejnosti a nemůže dostat jen tak ledasco. Proto jsou zde nachystané třeba hračky od Gucciho nebo toaletní vody pro minimka od parfumerářů z Bvlgari.