Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Lunetici už jen ve dvou… Moderátor Vojnar je pochválil a řekl k odstupujícímu členovi: Stejně tam jen stál a nezpíval!

Petr Vojnar a zbylí dva členové kapely Lunetic.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
V 90. letech zažívala kapela Lunetic opravdu nebývalý úspěch. Tisíce fanynek jim klečely u nohou a milovaly je... Pak se ale kapela rozpadla, aby se o něco později znovu dala dohromady. Jenže oblíbené hudební uskupení se ze čtyř kluků zmenšilo nejprve na tři členy a teď už jen na dva. A o víkendu to sice rozparádili na pražském koncertě, ale pro mnohé to už nebylo ono. O rozpadu kapely teď promluvil moderátor Petr Vojnar, který paradoxně kluky vyzdvihl.

Skupina Lunetic se proslavila v roce 1995. Sestavu čtveřice tvořili David Škach (41), Martin Kocián (40), Václav Jelínek (39) a Aleš Lehký (38). Po roce 2000 přišla pro český hudební svět rána, když se kapela rozpadla. Následoval comeback a dodnes je o jejich písně zájem. Sice ne už tak velký, ale je. Jenže kluci už vystupují jen ve dvou, a to v sestavě Václav Jelínek a Aleš Lehký.

O víkendu byli předskokany legendární skupiny East 17 na pražském koncertě, který moderoval Vojnar. „Byli super jako za mlada a paradoxně to, že vystupují už jen ve dvou, a oba jsou šoumeni, celkovému vystoupení pomohlo, David, který odešel po Martinovi Kociánovi, tam stejně spíš jen tak postával. Stal se z něj v posledních letech dost introvert, co jsem tak vypozoroval,“ prozradil eXtra.cz Vojnar.

Sám si myslí, že kluci už dlouho vystupovat nebudou. „Přál bych jim, aby vydrželi, ale časem to nadšení pokračovat jen ve dvou z nich asi vyprchá, uvidíme,“ dodal Vojnar.

Související články

Další články