Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Lukáš Vácha byl ukončen ve Spartě. Je na to správný čas?

Ve Spartě nastal konec.
+ Další fotografie
Sparťanský trenér Andrea Stramaccioni oznámil Váchovi (27), že s ním již nepočítá. Lukáš je v šoku a hledá si nové angažmá.

Trenér Andrea Stramaccioni zatím ve Spartě předvádí neuvěřitelný cirkus. Hráči, kteří jsou z formy, pravidelně hrají. Hráči, kteří jeden zápas září, tak druhé utkání nepochopitelně sto­jí.

Stramaccioni se stihl rozhádat s Václavem Kadlecem, Martinem Frýdkem a podle zákulisních informací také s Lukášem Váchou. Všechny tyhle české hvězdy špatně nesou, že Stramaccioni staví hráče, které přivedl ze zahraničí, i když tihle najatí cizáci mnohdy hrají pěknou tužku.

Sparťanská kabina je rozklížená a za jeden provaz netáhne. Na jedné straně cizinci s vysokými platy, kteří na hřišti nic moc nepředvádějí. Na straně druhé stará garnitura, která byla zvyklá na svůj klid. Obrovské rozdíly v nasazení, obrovské rozdíly v měsíční gáži. Uprostřed toho všeho zraněný (nebo aktuálně prý nemocný) Rosický. A jako bonus Radoslav Kováč, který dělá trenérovi tlumočníka, protože ten nemá šanci se v kabině domluvit s domácími borci. To je slušný guláš, ze kterého se bude hledat cesta ven hodně složitě.

Stramaccioni po fiasku v evropských pohárech a tragickém začátku domácí soutěže začal zužovat kádr. Na začátek si vzal docela velké sousto. Ukázal na Lukáše Váchu. Je to ale správná volba? Velká část fanoušků Váchu miluje. Aby si tak italský trenér proti sobě nepoštval fandy…

Na Letnou Vácha přišel v roce 2013 z Liberce. Patřil k tomu lepšímu, co v české lize najdeme. Nakonec se dostal až do reprezentace. Budoucnost ukáže, zda Spartě bude „český Beckham“ chybět. Vácha práci najde. Ale najde Sparta svého Váchu?

Mohlo by vás zajímat

Další články