Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lukáš Rosol na olympiádě skončil, ale zlato má doma! Míša Ochotská se ukázala v plavkách a je to žhavější podívaná než v Riu

Tenista nemusí smutnit, jeho manželka ho utěší.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Další fotografie
Bývalá moderátorka Míša Ochotská jako správná manželka ví, jak svého muže dostat z deprese. I když tenista Lukáš Rosol na olympiádě v Riu de Janeiru skončil dřív než začal, tak nemusí litovat. Trofej má přímo doma, jeho žena se odhalila a je to pohled pro fajnšmekry.

Sice Lukáš smutnil, když vypadl na olympiádě a může jet domů, ale když si vzpomene na sexy Míšu, tak už se nemůže dočkat, až bude doma. Aby ho Míša ještě více nažhavila, tak si na Facebook umístila tak žhavou fotku, že ten už si volá tryskáč, aby byl co nejdřív u ní a mohl polaskat to dokonalé tělo. Přitom na tu hořkou pachuť určitě zapomene.

Sexy blondýnka moc dobře ví, že není rozhodně k zahození a má co ukázat, tak proč to i neukázat. Po vzoru třeba Andrey Verešové, která se tak ráda ukazuje v plavkách, předvedla, že ani porod na jejích křivkách nic nezměnil. Ba naopak, je svůdná snad ještě víc.

Proto Lukáš zamáčkl slzu a už se vidí v postýlce s ženuškou, která mu dá zapomenout na to, že na kurtu nepředvedl nic. Zato v posteli to budou určitě rovnou galeje.

Související články

Další články