Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lucka Vondráčková klame fanoušky! Její nový singl je vykrádačka pětadvacet let staré písně Kim Wilde

Lucie Vondráčková (32) nedávno vydala nový singl Stůj, ke kterému natočila klip, který je úplně stejný jako všechny její ostatní klipy. Totéž se dá říct i o písničce, která má pro změnu šílenou produkci, ale celkem chytlavou melodii a tradičně příšerný text, který nedává smysl.

A právě ta jediná složka na celém díle, která byla trochu zajímavá, tedy chytlavá melodie, je samozřejmě dílo někoho úplně jiného než Luciiných autorů. Stůj je totiž cover verzí pětadvacet let staré písně Never trust a stranger od Kim Wilde, princezny osmdesátkového po­pu.

Jak je jejím zvykem, Lucie originální autory ani verzi Kim nikde neuvádí a píseň vydává za vlastní. Zřejmě spoléhá na to, že když jsou její fanoušci tak hloupí, aby si dodnes kupovali cédéčka, nehrozí, že by znali popovou hudbu osmdesátých let. Píseň Kim najdete ve videu nad článkem, verzi Lucie zde.

Související články

Další články