Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Lucie Šafářová těsně před porodem: Malé Plekancové v bříšku poslala krásný vzkaz

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
POŽEHNÁNÍ
Bývalá světová tenistka Lucie Šafářová (32) to má už za pár, rodit bude do několika týdnů. Holčičku, kterou čeká s Tomášem Plekancem (37), přivede na svět již v polovině prosince. Už nyní ale následky vzájemné lásky sotva nese a těhotenské potíže jen těžce zvládá. Zato ale s pokorou. Na co si postěžovala?

Lucie Šafářová je s bývalým hokejistou NHL jen rok a pár měsíců, ale všechno mluví pro to, že si byli souzeni. Zatímco vedle manželky Lucie Vondráčkové vypadal Tomáš Plekanec (37) občas na fotografiích jako masový vrah těsně před výbuchem vzteku, vedle Šafi roztál a na každé společné fotografii úsměvy a pohledy dává najevo, jak je do ní zamilovaný.

Stížnost

Plod jejich lásky si už zanedlouho odbude svou premiéru na tomto světě. A na fotce, kterou Lucie zveřejnila na svém Instagramu, je to z velikosti jejího bříška poznat.

„Ne každý den těhotenství je jednoduchý, ale každý den jsem ti blíž,“ napsala k snímku Lucie Šafářová s tím, že vypadá jako balon.

Zázrak

Pro tenistku byl zázrak, že otěhotněla tak brzy. Většina jejích kolegyň má kvůli neustálému létání a cestování přes mnoho časových pásem velké problémy s hormony a dlouhá léta, pokud vůbec, se jim nepodaří přijít do jiného stavu. Šafářová s Plekancem ale byli úspěšní téměř na první pokus.

Asi i kvůli blížícímu se termínu narození třetího potomka se Tomáš rozhodl uzavřít s Lucií Vondráčkovou dohodu a zažehnat veškeré spory. Před další důležitou událostí ve svém životě chtěl mít zkrátka čistý stůl. Pro syny Matyáše a Adama se ale nic nemění. Pořád jsou velmi podstatnou součástí jeho života a i teta Šafi se vyjádřila ve smyslu, že si s prcky rozumí a mají skvělý vztah.

Související články

Další články