Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová si na Hrdličku ani nevzpomene! Užívá si novou lásku!

Lucka už má za Hrdličku dávno náhradu.
+ Dalších 55 fotografií
Lucka Borhyová si na Michala Hrdličku ani nevzpomene. Její srdce už nějaký ten čas hoří pro novou lásku a muže!

Nejoblíbenější moderátorka v republice Lucie Borhyová (38) se pochlubila momentkou z romantického výletu, na který ji přítel vyvezl luxusním autem do přírody.

„Konečně sluníčko a teplo. Užijte si to!“ okomentovala moderátorka fotku v naleštěném kabrioletu na sociální síti. Její selfie sklidilo velký úspěch mezi fanoušky. Rozzářené oči a pro Lucku typický široký úsměv na tváři potvrzují fakt, že Lucka právě prožívá příjemnou etapu svého života.

Vše nasvědčuje tomu, že za na romantický výlet moderátorka vyrazila s o deset let mladším podnikatelem Michalem Smečkou (28). S tím se Lucie tajně schází už od loňského podzimu.

Ke vztahu s brněnským podnikatelem se Lucie nikdy naplno nevyjádřila. Nicméně výpis z obchodního rejstříku prozradil, že spolu tito dva mají společného víc než jen něžné přátelství. Michal Smečka je jednatelem firmy s názvem Luckybe s.r.o. a Lucie a její manažer Karel Čelikovský jsou společníci s vkladem 100 000 korun. To přece nemůže být jen tak nějaká náhoda. Půjde Lucka už s pravdou ven a ukáže se vedle svého nového objevu konečně jako právoplatná partnerka?

Mohlo by vás zajímat

Další články